Guardiola: – Palmer zostanie albo go sprzedamy

redakcja

Autor:redakcja

17 sierpnia 2023, 11:06 • 1 min czytania

Reklama
Guardiola: – Palmer zostanie albo go sprzedamy

Menedżer Manchesteru City Pep Guardiola stwierdził po Superpucharze Europy, że jego najlepszy zawodnik w meczu z Sevillą Cole Palmer może zostać sprzedany.

Reklama

Nie sądzę, żeby doszło do wypożyczenia. Cole Palmer zostanie w klubie albo go sprzedamy – stwierdził Pep Guardiola po Superpucharze Europy.

W środowym spotkaniu Palmer był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku. To jego trafienie dało remis Manchesterowi City, a w ostateczności doprowadziło do rzutów karnych, w których lepsi okazali się mistrzowie Anglii. Mimo to 21-latek nie może liczyć na regularną grę i jeszcze w letnim oknie transferowym może odejść z drużyny Obywateli.

Wszystko uzależnione będzie jednak od postępów innych negocjacji prowadzonych przez Manchester City. Mistrzowie Anglii zagięli parol na Lucasa Paquetę i Jeremy’ego Doku. Jeśli Obywatelom uda się sprowadzić tych piłkarzy, Palmer może zostać sprzedany.

WIĘCEJ O ANGIELSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank