Media: Piotr Zieliński o krok od Al-Ahli. Czeka na zielone światło od Napoli

redakcja

Autor:redakcja

14 sierpnia 2023, 15:51 • 1 min czytania

Reklama
Media: Piotr Zieliński o krok od Al-Ahli. Czeka na zielone światło od Napoli

Piotr Zieliński ustalił szczegóły kontraktu z saudyjskim Al-Ahli. Polak w najbliższym czasie ma podpisać trzyletnią umową, na mocy której będzie zarabiał 15 milionów euro euro rocznie.

Reklama

Przynajmniej tak twierdzi Tomasz Włodarczyk z portalu „Mezyki.pl”. Dziennikarz zaznacza, że Zieliński czeka już tylko na zielone światło od Aurelio De Laurentiisa, czyli właściciela Napoli. Al-Ahli już w poprzednich tygodniach dogadało się z mistrzem Włoch na kwotę transferu. Saudyjczycy zapłacą za Polaka 30 milionów euro.

Kontrakt Piotra Zielińskiego z SSC Napoli wygasa w przyszłym roku. Wiele wskazywało na to, że 29-latek przedłuży z klubem umowę, ale na gorszych warunkach finansowych. „Zielu” prezydentowi Lazio wprost powiedział, że zostanie w Napoli. – Piotr nie jest już obiektem naszych zainteresowań. Wczoraj zamknął wszelkie dyskusje. Zadzwonił i powiedział, że wybrał pozostanie w Napoli, przedłużając umowę z nimi na gorszych warunkach, niż te, które mu oferowaliśmy – wyznał Claudio Lotito prezydent Lazio.

Zieliński jest piłkarzem klubu z Neapolu od 2016 roku. Ma już na swoim koncie 329 spotkań, 47 goli i 44 asysty w barwach tej drużyny.

WIĘCEJ O FUTBOLU NA BLISKIM WSCHODZIE:

Reklama

Fot: Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank