Gustafsson wskazuje. „Dla niego ludzie będą kupować bilety”

30 lipca 2023, 23:26 • 1 min czytania 6 komentarzy

Pogoń Szczecin odniosła zwycięstwo nad Widzewem Łódź 2:1, mimo że od czwartej minuty przegrywała 0:1. – Zaczęliśmy mecz w bardzo zły sposób. Czekaliśmy na prezenty od rywali. Nie graliśmy w sposób, jaki chcemy – przyznał trener Portowców Jens Gustafsson.

Podczas pierwszej połowy graliśmy lepiej i lepiej z każdym momentem. Pomimo, że do przerwy przegrywaliśmy 0:1, zasługiwaliśmy już wtedy, by prowadzić. Drugą część spotkania rozpoczęliśmy bardzo dobrze i pracowaliśmy cały czas na zwycięstwo – wyjaśniał Szwed.

Gustafsson pochwalił Marcela Wędrychowskiego, który co prawda wszedł z ławki, ale znów pokazał się z korzystnej strony.

Kocham patrzeć na Marcela na boisku i myślę, że tak mają też wszyscy kibice. Ma bardzo duże zaufanie u kolegów z drużyny. Jest gotowy do ciężkiej pracy bez piłki. Być może niedługo ludzie będą kupować bilety, by zobaczyć Wędrychowskiego na boisku. Jestem dumny, że mogę go trenować – komplementował szczecinianina szkoleniowiec.