Bielik: – Czułem zaufanie Birmingham, dlatego zostałem

redakcja

Autor:redakcja

29 lipca 2023, 17:27 • 1 min czytania

Reklama
Bielik: – Czułem zaufanie Birmingham, dlatego zostałem

Krystian Bielik potwierdził, że po wygaśnięciu wypożyczenia do Birmingham, miał wiele ofert. Postanowił jednak pozostać w tym klubie Championship.

Reklama

Czułem, że mam zaufanie Birmingham i klub we mnie wierzy, dlatego zostałem. Przeszłość jest już przeszłością, zapominam o kontuzjach, ale już w poprzednim sezonie pokazałem, że potrafię rozegrać ponad 40 meczów w sezonie. Jestem zdrowy i w dobrej formie. Zrobię wszystko dla swojego zespołu – powiedział Krystian Bielik na łamach birminghammail.co.uk.

W minionym sezonie 25-letni pomocnik znajdował się na wypożyczeniu z Derby County do Birmingham City. Rozegrał 37 meczów, w których zdobył jedną bramkę i zanotował tyle samo asyst. Po sezonie Birmingham postanowiło go wykupić na stałe. Bielik przystał na tę propozycję, podpisując trzyletnią umowę, choć miał inne propozycje.

Pierwszy oficjalny mecz 25-letni reprezentant Polski może rozegrać już 5 sierpnia w starciu ze Swansea City w Championship.

WIĘCEJ O ANGIELSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank