Izraelscy ultrasi obrzucali racami sektor rodzinny Maltańczyków. Doszło do zamieszek na stadionie [WIDEO]

11 lipca 2023, 22:12 • 1 min czytania 54 komentarzy

Do dantejskich scen doszło dziś podczas meczu 1. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów  Hamrun Saprtans – Maccabi Hajfa. Spotkanie zostało przerwane, gdyż na trybunach doszło do zamieszek między kibicami obu drużyn. Z relacji wynika, że izraelscy ultrasi, którzy zostali sprowokowani przez fanów gospodarzy, obrzucali racami sektor rodzinny Maltańczyków.

Mecz został przerwany w 55. minucie przy wyniku 2:0 dla drużyny gości. W pewnym momencie izraelscy ultrasi nie wytrzymali ciśnienia i rzucali wszystkim, co mieli pod ręką w kierunku fanów gospodarzy. Osoby, które były obecne na meczu, donoszą, że Maltańczycy skandowali różne słowa w kierunku kibiców gości m. in. „wolna Palestyna”.

Mecz został wznowiony po trzydziestominutowej przerwie.