Media: Legia Warszawa może pozyskać obrońcę, który w CV ma Atletico Madryt, Besiktas i HSV

redakcja

Autor:redakcja

10 lipca 2023, 20:12 • 1 min czytania

Reklama
Media: Legia Warszawa może pozyskać obrońcę, który w CV ma Atletico Madryt, Besiktas i HSV

Javi Montero zostanie nowym zawodnikiem Legii Warszawa? Piotr Kamieniecki z „TVP Sport” informuje, że 24-letni Hiszpan znalazł się na celowniku wicemistrzów Polski. 

Reklama

Montero jest zawodnikiem Besiktasu, ale ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w drugoligowym, niemieckim HSV. Tam zagrał w pięciu meczach i zaliczył asystę. Hiszpan mierzy 185 centymetrów wzrostu. Na boisku może występować zarówno na środku obrony, jak i lewym wahadle. Legia chce mieć w kadrze alternatywę dla Patryka Kuna, dlatego myśli o pozyskaniu tego zawodnika.

24-latek jest wychowankiem Atletico Madryt. W pierwszym zespole wystąpił w 14 spotkaniach, z czego 9 w LaLidze. Potem był wypożyczany do Deportivo La Coruna oraz Besiktasu. Do tureckiego klubu przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego w 2021 roku.

Montero ma ważny kontrakt z Besiktasem do końca czerwca 2025 roku. Do Legii miałby trafić na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu – informuje Kamieniecki.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

foto. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
0
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank