Oficjalnie: Michał Nalepa odszedł z Lechii. To już dwunasty piłkarz

redakcja

Autor:redakcja

04 lipca 2023, 14:40 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Michał Nalepa odszedł z Lechii. To już dwunasty piłkarz

Michał Nalepa rozwiązał kontrakt z Lechią Gdańsk za porozumieniem stron. To już dwunasty zawodnik, który opuścił biało-zielonych po ich spadku z Ekstraklasy.

Reklama

Michał Nalepa występował w Lechii Gdańsk od początku sezonu 2017/18. Był kapitanem biało-zielonych. W ostatnich sześciu latach rozegrał przeszło 170 spotkań, w których zdobył 14 bramek i zanotował sześć asyst. Z klubem zdobył Puchar Polski i superpuchar kraju.

Pomimo spadku z Ekstraklasy Nalepa prawdopodobnie utrzyma się w lidze. 30-letni środkowy obrońca ma podpisać umowę z Zagłębiem Lubin.

Nalepa jest dwunastym zawodnikiem, który opuścił Lechię w letnim oknie transferowym. Oprócz niego z biało-zielonych odeszli Joel Abu Hanna, MIchał Buchalik, Henrik Castegren, Flavio Paixao, Kevin Frisenbichler, Jakub Kałuziński, Jarosław Kubicki, Rafał Pietrzak, Marco Terrazzino, Kristers Tobers i Łukasz Zwoliński.

WIĘCEJ O I LIDZE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
1
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]
Betclic 1. Liga

Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Jan Broda
3
Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank