Emil Bergstrom i Kanji Okunki odchodzą z Górnika Zabrze

redakcja

Autor:redakcja

21 czerwca 2023, 18:22 • 2 min czytania

Reklama
Emil Bergstrom i Kanji Okunki odchodzą z Górnika Zabrze

Emil Bergstrom i Kanji Okunuki wraz z końcem czerwca opuszczą Górnik Zabrze. Szwedowi wygasa kontrakt z klubem, który nie zostanie przedłużony, a Japończykowi skończył się okres wypożyczenia i wróci do macierzystej drużyny Omiya Ardija.

Reklama

Obaj piłkarze byli ważnymi postaciami w talii Jana Urbana w końcówce rozgrywek. Zabrzanie walczyli zaciekle o utrzymanie, a zakończyli rozgrywki na… 6. miejscu w tabeli. Świetną robotą wykonał trener, który w krótkim czasie potrafił wykrzesać to co najlepsze ze swoich zawodników. Bergstrom grał bardzo dobrze w środku pola, a Okunuki z Yokotą wymiatali w ofensywie.

Okunuki zagrał w 26 ligowych meczach dla Górnika i strzelił cztery gole. Z kolei Bergstrom wystąpił w 25 spotkaniach i zdobył dwie bramki.

Reklama

WIĘCEJ O TRANSFERACH:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank