Bida w Podbeskidziu

redakcja

Autor:redakcja

21 czerwca 2023, 19:40 • 1 min czytania

Reklama
Bida w Podbeskidziu

Podbeskidzie Bielsko-Biała przedstawiło swojego nowego napastnika, a został nim 22-letni Bartosz Bida. Były młodzieżowy reprezentant Polski związał się dwuletnim kontraktem z „Góralami”.

Reklama

Bartosz Bida debiutował w Ekstraklasie w wygranym 3:0 meczu z Arką Gdynia w ramach 1. kolejki Ekstraklasy sezonu 2019/20. Zdobył w tym spotkaniu jedną z bramek, a pierwszy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zakończył z pięcioma trafieniami i dwoma asystami.

W tamtym momencie wiele wskazywało na to, że Jagiellonia będzie miała z tego chłopaka sporo pociechy i zarobi na jego transferze w przyszłości bardzo dobre pieniądze. Aczkolwiek w kolejnych latach Bida już tak nie błyszczał. Jaga nie otrzyma za niego nawet złotówki, a sam piłkarz robi krok w tył i idzie do I ligi.

Reklama

22-latek w Jagiellonii rozegrał 75 spotkań i strzelił 10 goli.

WIĘCEJ O TRANSFERACH:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank