Czystki w Miedzi Legnica. Odchodzi dziesięciu zawodników

redakcja

Autor:redakcja

01 czerwca 2023, 15:40 • 1 min czytania

Reklama
Czystki w Miedzi Legnica. Odchodzi dziesięciu zawodników

Zapadły pierwsze decyzje kadrowe w Miedzi Legnica. Z klubu po sezonie odejdzie aż dziesięciu zawodników dotychczasowy kapitan Szymon Matuszek, Maxime Dominguez, Levent Gulen, Angelo Henriquez, Olaf Kobacki, Paweł Lenarcik, Hubert Matynia, Luciano Narsingh, Santiago Naveda i Dimityr Wełkowski.

Reklama

Po powrocie „Miedzianka” tylko jeden sezon spędziła w Ekstraklasie. O kolejny awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy powalczy w zupełnie nowym składzie. Z klubem pożegnało się już dziesięciu piłkarzy. Na tej liście nie ma m.in. Kamila Drygasa, który uwiązał się z Miedzią kontraktem do końca czerwca 2026 roku.

Największym nazwiskiem w tym zestawieniu jest Luciano Narsingh. 19-krotny reprezentant Holandii to był materiał na potencjalną gwiazdę naszej ligi. Bardzo ciekawe CV i nienaganne umiejętności piłkarskie. Kilka razy błysnął w Ekstraklasie, ale z pewnością spodziewano się po nim jeszcze więcej. Zagrał w 29 meczach, strzelił pięć goli i zaliczył jedną asystę.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

 

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
0
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank