Wielka strata dla gdańskiego futbolu. Castegren opuści Lechię

redakcja

Autor:redakcja

23 maja 2023, 17:46 • 1 min czytania

Reklama
Wielka strata dla gdańskiego futbolu. Castegren opuści Lechię

Lechia Gdańsk poinformowała, że kontrakt z Henrikiem Castegrenem został rozwiązany za porozumieniem stron. Szwed od 1 czerwca będzie wolnym zawodnikiem.

Reklama

Środkowy obrońca trafił do „biało-zielonych” w lutym 2022 roku i… delikatnie mówiąc, wielkiej kariery nie zrobił. Castegren zagrał łącznie w siedmiu ligowych spotkaniach, a do tego dołożył kilkadziesiąt minut w Pucharze Polski.

Gdańszczanie w sobotę rozegrają swój ostatni mecz na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju. Ich przeciwnikiem będzie Piast Gliwice.

CZYTAJ WIĘCEJ O POLSKIEJ PIŁCE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie