Pechowe zderzenie piłkarzy Warty. Potrzebna była podwójna zmiana

29 kwietnia 2023, 17:14 • 1 min czytania 0 komentarzy

W drugiej połowie meczu Jagielloni z Wartą, doszło do nieprzyjemnego zderzenia dwóch piłkarzy „Zielonych”. Ze względu na uraz głowy, boisko niezwłocznie musiał opuścić Wiktor Pleśnierowicz, a także Dimitrios Stavropoulos.

Dla ekipy Dawida Szulczka, wyjazd do Białegostoku okazał się niezwykle pechowy. Oprócz fatalnej pierwszej połowy meczu (0:3 do przerwy), drużyna z Poznania straciła dwóch podstawowych zawodników – Stavropoulosa oraz Pleśnierowicza. Defensorzy Warty ucierpieli w starciu tuż przed 70. minutą rywalizacji, zderzając się głowami w bocznym sektorze boiska. Sytuację na własnej skórze odczuł także Jesus Imaz, jednak hiszpański napastnik zdołał dokończyć spotkanie.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3. Bramkę dla gości zdobył w końcówce Stefan Savić.