Media: Karim Benzema przedłuży umowę z Realem

redakcja

Autor:redakcja

19 kwietnia 2023, 22:22 • 1 min czytania

Reklama
Media: Karim Benzema przedłuży umowę z Realem

Wszystko wskazuje na to, że Karim Benzema zostanie w Madrycie. Według informacji hiszpańskiego dziennika „AS”, Francuz przedłużył umowę z Realem do końca czerwca 2024 roku.

Reklama

Zdaniem lokalnych mediów, 35-latek ma jasny i klarowny plan na przyszłość. Jego obecna umowa już wkrótce zostanie przedłużona o kolejny rok, jednak będzie to już ostatni kontrakt zdobywcy Złotej Piłki, podpisany w Madrycie. Jak podaje „AS”, Benzema najprawdopodobniej wróci do Francji po zakończeniu sezonu 2023/24. W ten oto sposób, będzie mógł spiąć swoją karierę symboliczną klamrą.

Statystyki napastnika w barwach „Królewskich” są oszałamiające. Benzema zdobył dla Realu aż 349 bramek podczas 14 sezonów w Madrycie. Jest także pięciokrotnym triumfatorem Ligi Mistrzów i czterokrotnym Mistrzem Hiszpanii. Zastąpienie go z pewnością nie będzie łatwe.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank