Możdżeń: – W stolicy nie ma takiej napinki na Lecha, jak w Poznaniu jest na Legię

redakcja

Autor:redakcja

28 marca 2023, 20:55 • 1 min czytania

Reklama
Możdżeń: – W stolicy nie ma takiej napinki na Lecha, jak w Poznaniu jest na Legię

– W Poznaniu bardzo mocno czuje się atmosferę zbliżającego się meczu z Legią. Wiele razy rozmawiałem ze znajomymi z Warszawy na ten temat i w stolicy nie ma takiej napinki na Lecha, jak w Poznaniu jest na Legię. W szatni też było czuć, że będziemy grać z Legią, że nie jest to zwykły, kolejny mecz ligowy – tłumaczy w rozmowie z portalem „Legia.Net” Mateusz Możdżeń.

Reklama

Zawodnik III-ligowych rezerw Legii Warszawa, do których trafił w lutym ze Znicza Pruszków, nie ukrywa, że w Poznaniu wyjątkowo podchodzi się do starć z zespołem z Łazienkowskiej. – Czasem było tak, że przegraliśmy jeden czy dwa mecze, albo mieliśmy słabszą serię i znajdowaliśmy się w środku tabeli, to wygrana z Legią powodowała taki reset, wszystko, co było wcześniej, było zamiatane pod dywan. Była wygrana z Legią, więc było super i jedziemy dalej. Tak to wyglądało i tak chyba jest do dziś. To były wyjątkowe mecze i dało się to odczuć na ulicach. Wielkopolska ma to do siebie, że tam jest jeden klub i wszyscy mu kibicują – mówi Możdżeń.

CZYTAJ WIĘCEJ O LEGII WARSZAWA:

Fot. FotoPyl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank