Piotr Zieliński jest ostatnio w świetnej formie, co nie uszło uwadze kilku angielskich drużyn. Jak sugeruje Gianluca Di Marzio w swoim felietonie dla „Przeglądu Sportowego”, Polak znalazł się na celowniku Newcastle United.

– W sprawie Zielińskiego odezwało się ostatnio kilka mocnych drużyn. […] Jedną z nich jest Newcastle, które planuje serię wzmocnień po ewentualnym awansie do europejskich pucharów – czytamy w tekście włoskiego dziennikarza. Jego zdaniem, Napoli byłoby skłonne sprzedać Zielińskiego do Anglii, ale tylko przy odpowiedniej ofercie finansowej. W tle pojawia się także wątek niedokończonych negocjacji kontraktowych.
PREMIER LEAGUE INTEREST IN ZIELU
Talk about Piotr Zieliński's eventual transfer has started again.
Per Gianluca Di Marzio, several Premier League clubs have started showing interest in the Pole.
The Italian journalist name dropped Newcastle United as one of said clubs.#EPL pic.twitter.com/nzx9nK5jv5
— PSN Futbol (@PSN_Futbol) March 18, 2023
Czy Piotr Zieliński opuści Neapol po siedmiu latach gry w niebieskiej koszulce? Miejmy nadzieję, że temat wróci dopiero po przypieczętowaniu tytułu mistrzowskiego w Serie A.
WIĘCEJ O NAPOLI:
Fot. Newspix
Nigdzie nie pójdzie, nie ta głowa.
W Premier League potrzeba mężczyzn przez duże „M”, a nie miękkich fajek. Niech siedzi u makaronów, ponieważ liga skrojona na miarę pod jego mentalność.
Wyjaśnij mi więc ten paradoks, że ci mężczyźni przez duże „M” przegrywają z turlającymi się Viciniusami z Madrytu, a makarony, jak ich nazywasz, mają najwięcej drużyn w ćwierćfinałach europejskich pucharów.
Przygłup poruszający się jedynie w przestrzeni stereotypów. Debil z popegieerowskiej meliny. Chłopski rozum rządzi mu życiem od począktu, w bicu więcej niż IQ (27 to wicąż więcej), bluza codziennie ta sama, kupiona w jakimś „patriotycznym” sklepie online. „Nie lękajcie się” i mr. Tusz na fejsbukowym zdjęciu w tle. Na ustach „jebać pedałów”, ale aby nikt się nie dowiedział o posiedzeniu na leśnej miejscówie z Maćkiem w 2004 😉 Takiej mieliźnie starasz się cokolwiek wytłumaczyć, jakimś argumentem w twarz rzucić? Gnojówką, to by zniósł, ale argumentem? 🙂
Tak, gwiazda przyszłego mistrza Włoch i kto wie, może nawet finalisty LM, będzie chciała odejść do angielskiego średniaka, żeby pokopać w lidze europy (pieniądze szejków nic nie dadzą, pierwsza czwórka jest poza zasięgiem)
No i porównajmy jeszcze brytyjski, deszczowy klimat i samo miasto Newcastle, do Neapolu…..
No, w Newcastle pewnie trudniej zostać napadniętym na ulicy.
I trudniej potykać się o śmieci…
Jasne szczyt cywilizacji w UK, wstrętne jedzenie i pogoda.Chavs i syf wieczorem po 23 … Super,Pietro kolega wyżej poleca hehhee
Z tą gwiazdą to nie przesadzajmy, gwiazdy to Osimhen, Gruzin i Koreańczyk, a Zielińskiemu nie chcą dać nawet tyle kasy co dotąd.
Właśnie z pkt widzenia kasy to byłby dobry transfer dla Zielińskiego, ale po co Newcastle taki zawodnik?
Klub kilka półek słabszy taki transfer to byłby spory regres sportowy dla Piotra.
W Newcastle mądrze budują drużynę i mają mnóstwo kasy, a Napoli zaraz pewnie sprzeda Osimeneha, Gruzina, kogoś tam jeszcze i zejdą do walki o top 4 czyli tak jak Newcastle. Jak Zielu wygra tam Serie A w tym sezonie, to nie wiem co jeszcze więcej mógłby w Napoli osiągnąć?
Mają Bruno Guimaraesa po co im Zieliński , zresztą Zieliński boi się wyzwań stąd kurczowo będzie trzymał się Włoch jeśli odejdzie z Napoli to tylko do jakiegoś włoskiego klubu
To chyba nie tylko kwestia wyznań. Może zostać legendą Napoli. Gra w mocnym klubie, nie jest stary. Od dzieciaka we Włoszech. Może zmieni klub za 2-3 lata, wtedy już faktycznie na słabszy.
Jakby wypalił się to co innego.
To byłby chyba dobry, a na pewno ciekawy transfer.
Macie nadzieję,że temat wróci dopiero po zdobyciu mistrzostwa przez Napoli????Wy jebane durnie a to będzie jeszcze jakieś okienko transferowe przed końcem sezonu?Większość ludzi tu komentujących pisałaby lepsze felietony niż pseudodziennkarze
Mam nadzieję,że nie zdecyduję się na to zadooopie w Newcastle
To byłoby coś.
dawaj piter do anglii …wystarczy tego makaronu !!