Marcelo na wylocie z Olympiakosu

redakcja

Autor:redakcja

18 lutego 2023, 15:42 • 1 min czytania

Reklama
Marcelo na wylocie z Olympiakosu

Marcelo nie radzi sobie najlepiej po tym, jak odszedł z Realu Madryt. 34-letni Brazylijczyk po zaledwie 10 meczach jest wypychany z Olympiakosu Pireus. Według Fabrizio Romano władze greckiego klubu chcą jak najszybciej rozwiązać z nim kontrakt.

Reklama

Marcelo to żywa legenda Realu Madryt i najbardziej utytułowany zawodnik w historii klubu. Przez 12 lat gry w barwach Królewskich zdobył 25 trofeów – sześć mistrzostw Hiszpanii, dwa Puchary Króla, pięć Superpucharów Hiszpanii, pięć Lig Mistrzów, trzy Superpuchary Europy i cztery Klubowe Mistrzostwa Świata.

Jego przygoda z Realem Madryt zakończyła się wraz z końcem poprzedniego sezonu. Brazylijczyk długo nie mógł znaleźć sobie nowego klubu, ale w końcu mu się udało i na początku września podpisał kontrakt na jeden sezon z Olympiakosem Pireus. Jego przygoda z greckim klubem jest jednak niespecjalnie udana. 34-latek zagrał jak do tej pory w zaledwie 10 spotkaniach, z czego tylko w dwóch od pierwszej minuty.

Właśnie dlatego władze Olympiakosu chcą się go pozbyć wcześniej. Fabrizio Romano poinformował, że klub pracuje nad rozwiązaniem kontraktu z Brazylijczykiem. Porozumienie jest blisko, ale piłkarz chce najpierw znaleźć sobie nowe zajęcie.

Czytaj więcej o zagranicznej piłce:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank