Real Madryt v Al-Hilal, zabójcza kontra Saudyjczyków

Maciej Karcz

Autor:Maciej Karcz

11 lutego 2023, 20:39 • 1 min czytania 3 komentarze

Real Madryt walczy w finale z Al-Hilal o tytuł najlepszej klubowej drużyny świata. Cudowną kontrą popisali się zawodnicy saudyjskiego zespołu.

Real Madryt już w 13. minucie finału KMŚ wyszedł na prowadzenie po trafieniu Viniciusa Juniora. Ledwie 5 minut później drugie trafienie dla Królewskich dołożył Fede Valverde i po nieco ponad kwadransie gry Real pewnie prowadził nad „Niebieskimi Falami”.

Jednak zespół z Arabii Saudyjskiej ani myśli o składaniu broni. W 26. minucie po błyskawicznej i pięknej kontrze bramkę kontaktową zdobył Moussa Marega.

W meczu o 3. miejsce Klubowych Mistrzostw Świata zwyciężyło Flamengo. Brazylijczycy pokonali Al Ahly 4-2.