Fornalik: Pokazaliśmy, że możemy walczyć z Legią jak równy z równym

redakcja

Autor:redakcja

05 lutego 2023, 10:40 • 1 min czytania

Reklama
Fornalik: Pokazaliśmy, że możemy walczyć z Legią jak równy z równym

Chcąc osiągnąć korzystny wynik z Legią, trzeba zagrać na maksimum możliwości i nie można łatwo tracić bramek. Dzisiaj straciliśmy je w zbyt prosty sposób – powiedział po porażce z ekipą z Warszawy trener KGHM Zagłębia Waldemar Fornalik.

Reklama

Na pewno zmierzyliśmy się z drużyną, która jest w bardzo dobrej dyspozycji. Legia ma dobrych zawodników, o wysokich umiejętnościach, i to było widać – komplementował wicelidera szkoleniowiec.

W pierwszej połowie mieliśmy problem z utrzymaniem się przy piłce i konstruowaniem akcji. Ale po przerwie pokazaliśmy, że potrafimy dobrze grać i walczyć jak równy z równym z Legią. Mogę pochwalić zespół za tę część spotkania, ale ta pierwsza nie wyglądała tak, jak chcieliśmy – komentował Fornalik.

Przy czym zagraliśmy z dobrym przeciwnikiem i być może dlatego nie pokazaliśmy w pierwszej połowie pełni swoich możliwości – dodał trener Miedziowych.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

foto. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank