Pierwsza bezpośrednia czerwona kartka w karierze Casemiro [WIDEO]

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

04 lutego 2023, 20:02 • 1 min czytania 2 komentarze

Manchester United wygrał 2:1 z Crystal Palace, ale przez ostatnie 20 minut tego starcia radził sobie w dziesiątkę. Z boiska został wyrzucony Casemiro za to, że chwycił za szyję swojego rywala.

„Czerwone Diabły” kontrolowały mecz do tej 70. minuty. Wtedy jeden z zawodników Crystal Palace sfaulował Antony’ego i przy linii bocznej doszło do sporych przepychanek. Aktywny w tej konfrontacji był Casemiro, który w pewnym momencie złapał za szyję Willa Hughesa. Sędzia Andre Mariner został zawołany do VAR i po wideoweryfikacji podjął decyzję o tym, by wyrzucić Brazylijczyka z boiska.

To była pierwsza bezpośrednia czerwona kartka w całej karierze Casemiro.

Grający w dziesiątkę Manchester stracił bramkę po strzale Schluppa, a końcówce musiał bronić się przed naporem przeciwnika, ale ostatecznie dowiózł zwycięstwo do końca. Przynajmniej do starcia Newcastle z West Hamem „Czerwone Diabły” utrzymają miejsce na podium Premier League.