Błaszczykowski wznowił treningi z Wisłą

redakcja

Autor:redakcja

08 stycznia 2023, 18:30 • 1 min czytania

Reklama
Błaszczykowski wznowił treningi z Wisłą

Jakub Błaszczykowski po długiej przerwie spowodowanej kontuzją znowu trenuje z Wisłą Kraków.

Reklama

Błaszczykowski ostatni raz zagrał w sierpniu 2021, kiedy jako rezerwowy pojawił się na murawie pod koniec rywalizacji z Górnikiem Łęczna, jeszcze w Ekstraklasie. Niedługo później doznał poważnego urazu kolana, a leczenie i rehabilitacja zajęły mu prawie półtora roku.

Biała Gwiazda – już I-ligowiec – od soboty jest w Turcji, gdzie w Larze przygotowuje się do drugiej rundy sezonu. Dzisiaj pierwszy raz po kontuzji w zajęciach wziął udział Błaszczykowski, a także Alan Uryga oraz Zdenek Ondrasek, którzy także w ostatnim czasie pauzowali.

Reklama

Błaszczykowski w lutym 2019 wrócił do Wisły po latach występów za granicą, od tamtej pory zagrał w 48 spotkaniach ligowych, zdobył 16 bramek i zanotował siedem asyst. Ponadto jest jednym z właścicieli klubu, posiada 26,84% akcji.

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

foto. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank