Bellingham ostatecznie pożegnał się z kibicami Birmingham City

Maciej Karcz

Autor:Maciej Karcz

17 grudnia 2022, 10:16 • 1 min czytania

Reklama
Bellingham ostatecznie pożegnał się z kibicami Birmingham City

Jude Belingham pierwsze kroki w seniorskiej piłce stawiał w Birmingham City. Po utalentowanego nastolatka w 2020 roku zgłosiła się Borussia Dortmund, od tamtej pory Anglik nie miał dobrego momentu by ostatecznie pożegnać się z kibicami z Birmingham. Zrobił to podczas przerwy po mistrzostwach świata w Katarze.

Reklama

Na stadionie Birmingam City kilka tysięcy fanów przyszło, by podziękować reprezentantowi Anglii za grę w ich klubie. Bellingham pojawił się przed trybunami St. Andrews 15 minut przed ligowym meczem z Reading:

Jude Bellingham zagrał dla Birmingham City w 44 spotkaniach. Strzelił w nich 5 goli.

Reklama

WIĘCEJ O EUROPEJSKIEJ PIŁCE:

FOT. ZUMA/NEWSPIX.PL

Maciej Karcz

Fan futbolu w myśl zasady "Granie w piłkę jest bardzo proste, ale grać prostą piłkę to najtrudniejsza rzecz". Kibic każdego, kto myśli na boisku, bo po co się psychicznie męczyć?

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank