Do uroczej sceny doszło podczas konferencji prasowej z udziałem Louisa van Gaala. Holenderski szkoleniowiec wziął w objęcia jednego z senegalskich dziennikarzy.

Louis van Gaal przytulił senegalskiego dziennikarza [WIDEO]

– Nie mam żadnego pytania. Jestem młodym dziennikarzem, który dopiero zaczyna w tym zawodzie. Chciałem tylko powiedzieć, że od trzeciego roku życia jestem pana wielkim fanem. Uwielbiam pana – wypalił dziennikarz z Senegalu, czym rozbawił „Żelaznego Tulipana”.  – Nie słyszę tego zbyt często, to bardzo miłe. Chcę cię przytulić. Po konferencji się przytulimy – odpowiedział van Gaal.

I jak powiedział, tak zrobił:

W drugiej kolejce fazy grupowej mistrzostw świata Holandia zmierzy się z Ekwadorem.

KORESPONDENCJE Z KATARU: 

Fot. FotoPyK

Mistrzostwa Świata 2022
02.12.2022

LIVE: Ghana wyrzuci Urugwaj? Korea powalczy o awans?

Witajcie na piątkowej relacji LIVE. Dziś szykują nam się naprawdę fajne meczycha, bo nic nie jest jeszcze w pełni rozstrzygnięte. Ani w grupie H, ani G. Najpierw o 16:00 zagrają Ghana z Urugwajem (zapewne o 2. miejsce), a także pewna awansu Portugalia z Koreą Południową. O 20:00 zobaczymy zaś starcie Szwajcarii z Serbami o wysokiej temperaturze i mecz Brazylii z Kamerunem. Zapraszamy.
02.12.2022
Mistrzostwa Świata 2022
02.12.2022

Modlitwa o piłkę nożną

Dziennikarz: „Gramy z Francją już w niedzielę”. Piotr Zieliński: „To do kościoła z rana, pomodlić się i będzie dobrze”. Dziennikarz: „W Dosze nie ma kościołów rzymsko-katolickich”. Zieliński: „Ale w Polsce ich nie brakuje”. Co prawda jest w tym dialogu drobna nieścisłość, bo w Katarze stoi pozbawiony zewnętrznych symboli chrześcijańskich Kościół Matki Bożej Różańcowej, ale sens pozostaje ten sam – mistrzostwa świata to jedna wielka msza.  Diego Maradona junior przyznał kiedyś, […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Chorwaci opłacą Lukaku miesięczne wakacje w Splicie?

Romelu Lukaku zmarnował wiele doskonałych okazji bramkowych w meczu z Chorwacją, w wyniku czego Belgowie zapisali tylko jeden punkt po bezbramkowym remisie, przez co odpadli z mistrzostw świata. Za swoją strzelecką indolencję może otrzymać… bezpłatne, miesięczne wakacje w Splicie. – Let’s go Lukaku! Musimy opłacić ci miesiąc wakacji w Splicie. Zróbmy to! – powiedział były reprezentant Chorwacji Ivan Rakitić w relacji w mediach społecznościowych. Pomocnik chciał tym samym podziękować belgijskiemu […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Gumny: – Z wypiętą klatą wejdę do szatni w Niemczech

Choć Robert Gumny nie zagrał jeszcze minuty w mistrzostwach świata, stwierdził na konferencji prasowej, że nie boi się swojego debiutu. Zapowiedział, że zagra i będzie szarpał nawet, jeśli trener wystawi go w ataku. – Bardzo czekam na minuty na mundialu. Bez względu na to, gdzie zagram, dam z siebie wszystko. Nie boję się występu na lewej obronie. Nawet jak trener Czesław Michniewicz mnie wystawi w ataku, będę szarpał. Nasz szkoleniowiec jest wspaniałym […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Kiwior: – Nie ma rozmów na inne tematy oprócz mundialu

W meczu z Argentyną Jakub Kiwior popełnił błąd, który mógł kosztować Polskę odpadnięcie z mistrzostw świata. Lautaro Martinez spudłował jednak w sytuacji sam na sam. O tę akcję, a także sytuację klubową obrońca został zapytany na konferencji prasowej. – Zdawałem sobie sprawę, że popełniłem wielki błąd. Mogę się teraz skupić na tym, by kolejnych tego typu nie popełnić. Jest dużo rzeczy, które należy poprawić w mojej grze, ale przyjdzie czas na analizę. Obecnie […]
02.12.2022
Mistrzostwa Świata 2022
02.12.2022

Wygrać z mitem. Czy Serbowie znowu wybiorą piękną śmierć?

Bitwa na Kosowym Polu zaczęła się w XIV wieku, według historyków toczyła się maksymalnie kilka dni, ale dla Serbów nigdy się nie skończyła. Trwała w reprezentacyjnej szatni przed meczem z Brazylią. Trwała w drugiej połowie spotkania z Kamerunem. Będzie trwać dzisiaj w starciu ze Szwajcarią, którego stawką jest awans do 1/8 finału mistrzostw świata. Kosowe Pole to kotlina. Długa na 85 kilometrów, szeroka maksymalnie na 15 kilometrów. Ciągnie się wzdłuż rzeki […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Chorwaci opłacą Lukaku miesięczne wakacje w Splicie?

Romelu Lukaku zmarnował wiele doskonałych okazji bramkowych w meczu z Chorwacją, w wyniku czego Belgowie zapisali tylko jeden punkt po bezbramkowym remisie, przez co odpadli z mistrzostw świata. Za swoją strzelecką indolencję może otrzymać… bezpłatne, miesięczne wakacje w Splicie. – Let’s go Lukaku! Musimy opłacić ci miesiąc wakacji w Splicie. Zróbmy to! – powiedział były reprezentant Chorwacji Ivan Rakitić w relacji w mediach społecznościowych. Pomocnik chciał tym samym podziękować belgijskiemu […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Gumny: – Z wypiętą klatą wejdę do szatni w Niemczech

Choć Robert Gumny nie zagrał jeszcze minuty w mistrzostwach świata, stwierdził na konferencji prasowej, że nie boi się swojego debiutu. Zapowiedział, że zagra i będzie szarpał nawet, jeśli trener wystawi go w ataku. – Bardzo czekam na minuty na mundialu. Bez względu na to, gdzie zagram, dam z siebie wszystko. Nie boję się występu na lewej obronie. Nawet jak trener Czesław Michniewicz mnie wystawi w ataku, będę szarpał. Nasz szkoleniowiec jest wspaniałym […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Kiwior: – Nie ma rozmów na inne tematy oprócz mundialu

W meczu z Argentyną Jakub Kiwior popełnił błąd, który mógł kosztować Polskę odpadnięcie z mistrzostw świata. Lautaro Martinez spudłował jednak w sytuacji sam na sam. O tę akcję, a także sytuację klubową obrońca został zapytany na konferencji prasowej. – Zdawałem sobie sprawę, że popełniłem wielki błąd. Mogę się teraz skupić na tym, by kolejnych tego typu nie popełnić. Jest dużo rzeczy, które należy poprawić w mojej grze, ale przyjdzie czas na analizę. Obecnie […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Grabara: – 1% szans z Francją, to i tak więcej niż gdybyśmy odpadli z MŚ

Podczas piątkowej konferencji prasowej Kamil Grabara został zapytany o postawę Wojciecha Szczęsnego i reprezentację Danii, która odpadła z mistrzostw świata. Jak zwykle nie zabrakło żartów z jego strony. – Życzyłbym sobie, bym był jak Wojtek Szczęsny. Spytałem go, czemu im starszy jest, tym lepiej gra. Mam nadzieję, że w mistrzostwach świata zajdziemy jak najdalej. Po takim sukcesie Wojtek będzie mógł skończy karierę reprezentacyjną, dając szansę innym […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Lewandowski: – Gwarantuję wam, że z Francją będzie nam łatwiej grać

Już w niedzielę reprezentacja Polski po 36 latach przerwy ponownie wystąpi w fazie pucharowej mistrzostw świata. Rywalem biało-czerwonych jest Francja, z którą zdaniem Roberta Lewandowskiego będzie nam łatwiej grać niż z Argentyną. – Tyle lat Polska czekała na awans do fazy pucharowej mistrzostw świata, więc to jest wielkie osiągnięcie, pomimo tego, że czujemy niedosyt z powodu tego, jak graliśmy. Nie mamy już nic do stracenia. To będzie dla nas […]
02.12.2022
Suche Info
02.12.2022

Neymar gotowy do gry dopiero na finał?

Neymar odniósł w pierwszym grupowym spotkaniu mistrzostw świata z Serbią kontuzję kostki. Zabrakło go w drugim starciu ze Szwajcarią. Nie wystąpi również z Kamerunem. Prognozy jego powrotu nie są optymistyczne. Według portalu sportal.bg. Neymar wróci do zdrowia dopiero na finał, czyli 18 grudnia. Uraz, jakiego nabawił się w starciu z Serbią, wykluczy go z gry na trzy tygodnie. Według medialnych doniesień Brazylijczyk zmaga się obecnie z kontuzją więzadeł w kostce. – Wierzę, że Neymar […]
02.12.2022
Liczba komentarzy: 9
Subskrybuj
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
szeryf zero
szeryf zero
7 dni temu

A mógł zabić

Tralalalala
Tralalalala(@tralalalala)
7 dni temu

Nasz Czesiu wolałby przytulić kilo golonki niż jakiegos dziennikarza.

Bong0
Bong0
7 dni temu
Reply to  Tralalalala

Co ty, tego dziennikarza to by opierdolil z frytkami

Pablo
Pablo
7 dni temu
Reply to  Tralalalala

711 razy uściskałby Forbricha

Mietek Miećczyński
Mietek Miećczyński
7 dni temu

jak na holendra z kraju gdzie tulą panów przystało 🙂

Antylegia
Antylegia
7 dni temu

CÓŻ ZA BEZBEK TYPIE

Baba Vos
Baba Vos
7 dni temu

No i to jest pozytywna wiadomość

Zenon
Zenon
7 dni temu

Chyba dziś nie zasnę…

I Sekretarz KC PZPN
I Sekretarz KC PZPN(@i-sekretarz-kc-pzpn)
6 dni temu

Mam nadzieję, że Luis sprawdził potem czy nadal ma portfel w kieszeni? 🙂