Frenkie de Jong: W maju zdecydowałem, że zostanę w FC Barcelonie

redakcja

Autor:redakcja

22 września 2022, 12:43 • 2 min czytania

Reklama
Frenkie de Jong: W maju zdecydowałem, że zostanę w FC Barcelonie

Frenkie de Jong w rozmowie z NOS odniósł się do decyzji o pozostaniu w FC Barcelonie.

Reklama

Za FC Barceloną i reprezentantem Holandii intensywne lato. Dużo mówiło się o potencjalnym odejściu środkowego pomocnika z zespołu Xaviego.  W gronie zainteresowanych pozyskaniem 25-latka wymieniano Manchester United, Chelsea i Bayern Monachium. Choć sugerowano, że kataloński zespół próbował wypchnąć Holendra do innego klubu, to sam zainteresowany od samego początku skłaniał się ku pozostaniu w zespole Xaviego.

Teraz Frenkie de Jong opisuje swoją wersję wydarzeń:

– Zainteresowanie Chelsea i Manchesteru United? Już w maju zdecydowałem, że chcę zostać w FC Barcelonie i podczas lata nie zmieniłem decyzji.

PARTNEREM PUBLIKACJI O LIDZE MISTRZÓW JEST KFC. SPRAWDŹ OFERTĘ TUTAJ

Reklama

W tym sezonie Frenkie de Jong rozegrał osiem spotkań dla FC Barcelony – sześć w lidze hiszpańskiej i dwa w Lidze Mistrzów. Połowę z nich rozpoczął w wyjściowym składzie.

CZYTAJ WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank