Były piłkarz Chojniczanki w końcu skazany. „9 miesięcy bezwzględnego więzienia”

redakcja

Autor:redakcja

19 września 2022, 11:05 • 1 min czytania

Reklama
Były piłkarz Chojniczanki w końcu skazany. „9 miesięcy bezwzględnego więzienia”

Były obrońca m.in. Chojniczanki, Bruk-Bet Termaliki i Zawiszy Bydgoszcz Michał M. po ponad trzech i pół roku procesu w końcu został skazany. Sąd Rejonowy w Myślenicach zdecydował, że były piłkarz jest winy dwóch zarzucanych czynów: paserstwa mieniem o znacznej wartości i paserstwa zwykłego.

Reklama

Na przełomie 2017 i 2018 roku M. miał przejąć samochody pochodzące z kradzieży. Chodziło o Peugeota (wartego ponad 60 tys. zł) i Porsche (za 300 tys. zł). Oba auta zostały znalezione w dziupli pod Chojnicami. M. był wówczas zawodnikiem Chojniczanki.

Serwis weekendfm.pl podaje, że 32-latek został skazany na 9 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności. Na poczet kary wlicza mu się 77 dni, które spędził w areszcie. Dodatkowo po wyjściu z więzienia M. będzie musiał przez rok i trzy miesiące nieodpłatnie wykonywać prace społeczne (30 godzin miesięcznie).

M. musi pokryć 1 tys. zł kosztów sądowych. Wyrok nie jest prawomocny.

 

Reklama

WIĘCEJ O CHOJNICZANCE:

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank