Tego nie wyreżyserowałby nawet najbardziej niestabilny emocjonalnie włoski scenarzysta, ale w ciągu kilku minut Arkadiusz Milik przeszedł drogę z piekła do nieba i z powrotem. 

Szaleństwo! Anulowany gol i czerwona kartka Milika!

Stara Dama w doliczonym czasie gry wyrównała stan gry meczu z Salernitaną na 2:2. I napierała. Juan Cuadrado wykonywał rzut rożny. Kolumbijczyk dośrodkował wprost na głowę Milika. Ten skierował piłkę do bramki i rzucił się w radosny wir celebracji. Ściągnął koszulkę, za co dostał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji wyleciał z boiska.

Jako bohater.

Bohater – nadmieńmy – chwilowy. Sędzia postanowił bowiem skonsultować się z VAR-em. Okazało się, że na spalonym był Leonardo Bonucci. Na boisku zapanował chaos. Gol został anulowany, ale druga żółta kartka Milika – już nie. I tak właśnie Milik nie został bohaterem.

Czytaj więcej o Arkadiuszu Miliku:

Fot. Eleven Sport

Weszło
26.09.2022

Szczęsny, ufam tobie. Kiwior to nasz najlepszy stoper [NOTY]

Jeden z najlepszych występów w reprezentacyjnej karierze Wojciecha Szczęsnego. Jakub Kiwior udowadniający, że na ten moment jest naszym najlepszym stoperem. Karol Świderski przyklepujący status „drugiego po Lewandowskim”. Kolejny świetny występ Zielińskiego. I absurdalny mecz w wykonaniu kapitana. Oto noty, jakie wystawiliśmy reprezentacji Polski za mecz z Walią. Walia – Polska. Noty dla naszych reprezentantów WOJCIECH SZCZĘSNY – 8 Rozegrał jeden z najlepszych meczów w karierze reprezentacyjnej. […]
26.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Weszło
25.09.2022

Cztery rzeczy, które wiemy po Walii. Mamy stopera i napastnika numer dwa

Wygrana w Cardiff z Walią (1:0) pozwoliła reprezentacji Polski utrzymać się Dywizji A Ligi Narodów. Ponadto selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł odpowiedzi na kilka pytań. Dowiedzieliśmy się na przykład, że Jakub Kiwior stał się podstawowym środkowym lewym stoperem, a Karol Świderski prowadzi w castingu na partnera Roberta Lewandowskiego w ataku naszej kadry. Oczywiście wiemy i pamiętamy, że to wciąż tylko wygrana z Walią, która nam generalnie leży, ale mimo wszystko przynajmniej kilka plusów […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Weszło
25.09.2022

W środku pola znów to samo. Krychowiak – nie, obok niego – kto?

Jest takie mądre powiedzenie po meczach reprezentacji, że „dziś największymi wygranymi są ci, którzy nie grali”. I co mecz mamy wrażenie, że największym zwycięzcą w walce o miejsce w środku pola jest akurat ten pomocnik, który tym razem nie zagrał. Po meczu z Holandią domagano się Żurkowskiego zamiast Linettego. Dziś z Walią zagrał Żurkowski i zawiódł. To teraz czas jeszcze na Klicha i Góralskiego, byśmy ponownie powiedzieli – nie wiemy kto ma zagrać obok Krychowiaka, a najlepiej, jakby […]
25.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Polska zostaje w dywizji A. Kto jeszcze? Niedzielne wyniki Ligi Narodów [WIDEO]

Znamy już komplet niedzielnych wyników Ligi Narodów. Najważniejsze rozstrzygnięcie to oczywiście utrzymanie reprezentacji Polski w dywizji A. Warto jednak spojrzeć na to, co działo się na innych boiskach. Holandia i Chorwacja to dwie drużyny, które awansowały do Final Four Ligi Narodów. Nasi grupowi rywale pokonali Belgię 1:0, choć jeszcze w ostatniej minucie do wyrównania mógł doprowadzić Dodi Lukebakio, który zrobił to: pic.twitter.com/YeM81ls4ns — Big Chance Missed (@ChanceMissed) […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Reprezentacja Polski w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji EURO!

Wygrana z reprezentacją Walii i korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań sprawiły, że kadra Polski będzie rozstawiona w pierwszym koszyku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Co to oznacza w praktyce? Wiadomo: nie trafimy na jedną z topowych reprezentacji na Starym Kontynencie. Nie jest jednak tak, że zupełnie straciliśmy szansę na wylosowanie mocnego przeciwnika. Koszyki przed losowaniem EURO 2024 prezentują się na ten moment tak. Polska w 1. koszyku przed losowaniem eliminacji EURO 2024 1. koszyk eliminacji […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski do Świderskiego i Polska prowadzi z Walią! [WIDEO]

Duet Robert Lewandowski – Karol Świderski? Top. To po akcji tego duetu, choć zaczętej doskonałym podaniem Jakuba Kiwiora, reprezentacja Polski objęła prowadzenie w meczu z Walią. Świderski od początku spotkania był aktywny, wywalczył kilka rzutów wolnych, ale najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie meczu. Jakub Kiwior odważnie podłączyć się do akcji ofensywnej i z bocznego sektora boiska dograł piłkę do Roberta Lewandowskiego. Ten ściągnął na siebie obrońców […]
25.09.2022
Liczba komentarzy: 33
Subscribe
Powiadom o
guest
33 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Prawdziwy Janusz
Prawdziwy Janusz(@prawdziwy-janusz)
14 dni temu

Jak, do cholery, można nie ogarnąć w takiej sytuacji, że ma się już jedną żółtą kartkę na koncie? Co byłoby, gdyby Milik zrobił to w środku meczu i to ważnego, a nie pod jego koniec?

Qpa
Qpa
14 dni temu

Emocje

Paskudna krosta na pupie
Paskudna krosta na pupie
14 dni temu
Reply to  Qpa

Ja rozumiem, że emocje, ale dlaczego akurat te emocje każą mu się rozbierać? To już bardziej rozumiem Kapustkę, który skacze bez amortyzacji jak cymbał.

Ziemson hujev
Ziemson hujev
14 dni temu

nie rozumiesz że emocje, zagraj w piłkę chociaż na poziomie okręgówki strzel bramkę w ostatniej minucie dającą zwycięstwo to dopiero wtedy zrozumiesz

Paskudna krosta na pupie
Paskudna krosta na pupie
13 dni temu
Reply to  Ziemson hujev

Zrozumiem, że naturalną reakcją okazywania radości jest striptiz? Nie słyszałem, żeby ludzie na wieść, że urodzi im się dziecko, pokonali raka albo trafili szóstkę w totka w spontanicznej reakcji przede wszystkim zaczęli się rozbierać.

Kózka
Kózka
14 dni temu

Nie gdybaj, kurwa. Jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem

Bachbachkarabach
Bachbachkarabach
14 dni temu
Reply to  Kózka

Mądry Polak po szkodzie. Chociaż z pustego, to i Salomon nie naleje.

Sebek
Sebek
14 dni temu

Ale zrobił to na koniec. Druga zolta, generalnie bez konsekwencji poza osłabieniem zespołu na dwie minuty. A tu taki zonk, gol anulowany

Puchaczspor
Puchaczspor
14 dni temu

W środku meczu by nie zdejmował koszulki, sądził że będzie last-minute bohaterem i się przeliczył. Też głupota.

Bachbachkarabach
Bachbachkarabach
14 dni temu
Reply to  Puchaczspor

Patrząc, jak jeździ na swoich szklanych kolanach podczas cieszynek można się wiele po nim spodziewać. Nie pierwszy raz widać, że Arek ma przeciąg między uszami.

Himars wycelowany w trolla Łukasza
Himars wycelowany w trolla Łukasza
14 dni temu

Wypierdalaj ruska kurwo! Oglądaj sobie zawody czołgistów, zbrodnicza świnio!
Nie dyskutować z ta putlerowska świnia!

Himars wycelowany w trolla Łukasza
Himars wycelowany w trolla Łukasza
14 dni temu

Weszło, zbanować te kurwe, te ruską świnie, która usprawiedliwia zabijanie cywilów na Ukrainie. Tak się Stanowski rzucał, jak Najman wyciągnął Słowika. Ale kurwa Słowik, w porównaniu do kacapskich morderców, jest kurwa aniołkiem. Zbanować te JEBANA RUSKA KURWE!!!!

Putin
Putin
14 dni temu

Ciebie cwelu jebać.
ukraińska kurwo

Himars wycelowany w trolla Łukasza
Himars wycelowany w trolla Łukasza
14 dni temu
Reply to  Putin

Nie gotuj się onuco i tak przegrywacie:)

Luas
Luas
13 dni temu

Skoro gol anulowany to kartka też powinna.

Paulina 666
Paulina 666
13 dni temu

Jego czerwień w ostatniej akcji meczu nie przyczyniła się do osłabienia drużyny. Gdy przegrywa się 0:2 i strzela zwycięskiego gola w doliczonym czasie to uwierz mi można dać upust radości.

Wlodzoo
Wlodzoo
13 dni temu

Janusz wracaj do Grażynki i dymają ja PISiorze pie…y

Tryb
Tryb
14 dni temu

Milik sie podpalil bo ma duzo do udowodnienia

Gggghh
Gggghh
14 dni temu

Debil. Po prostu

Tylko Legiunia
Tylko Legiunia
14 dni temu
Reply to  Gggghh

Przestań patrzeć w lustro.

Bachbachkarabach
Bachbachkarabach
14 dni temu

Buahahahahahahahahaha!!!

Bastyliusz
Bastyliusz(@bastyliusz)
14 dni temu

Tam było tyle emocji, że tam poleciały 4 czerwa. Nie dziwię się, bo beznadziejny mecz Juve a prawie zgarnęli komplet punktów. Prawie, bo rosnący rak w Europie w postaci zakompleksionych urzędasów obrzydza piłkę bezsensownymi przepisami

jarek
jarek
14 dni temu

komentarze daja idealny obraz tego ze idealnie bedzie wprowadzic obowiazek pisania pod wlasnym nazwiskiem i kazda ciota zmieknie : ) popieram leszcze

PietroBosman
PietroBosman
14 dni temu

Juve przespało pierwszą połowę.Druga to oddanie piłki przez ekipę Salernitana i walenie głową w mur przez piłkarzy Juve. Milik miał powody do radości,ale ściągać koszulkę pamiętając, że ma się już żółtą?To może tak robić Miretti albo Fagioli a nie tak doświadczony piłkarz.Mam nadzieję, że anulują mu tą kartkę skoro zabrali mu gola.

Dr Witt Żelazko
Dr Witt Żelazko
14 dni temu

Nie znam się aż tak na przepisach, ale skoro bramka została anulowana, to czy kartka też nie powinna być cofnięta? W końcu była niejako efektem radości po strzeleniu. Pytanie do znawców.

Stanoski Romuald
Stanoski Romuald
14 dni temu

Nie trzeba być znawcą żeby to wiedzieć. Żółta karta była za zdjęcie koszulki a nie za strzelenie bramki.

Łukaasz
Łukaasz
14 dni temu

https://www.facebook.com/watch?v=370014701861102
Bonucci nie byl na spalony,przy analizie VAR nie wzieli pod uwage pilkarza Salernitany w lewy dolnym rogu…

Himars wycelowany w trolla Łukasza
Himars wycelowany w trolla Łukasza
14 dni temu

Pojebane przepisy. Żółta karta za niebezpieczny wślizg, który eliminuje przeciwnika z gry i żółta za zdjęcie koszulki.

Blee
Blee
14 dni temu

tylko, że spalonego nie było, bo przegapili jednego piłkarza Salernitany

Ziemson hujev
Ziemson hujev
14 dni temu

sędzia kurwa okradł milika z bramki a Juve z kompletu punktów, bonucci nie dotknął piłki, milik nie był na spalonym kurwa już nie będę nawet na mycia narzekał czy frankowskiego bez formy , oni przy włoskich „sędziach” są jak Tuleya przy Annie marii wesołowskiej

luk
luk
14 dni temu

Szkoda, że sędziowie VAR nie zauważyli będącego w rogu boiska Candrevy przez co Bonucci nie był na spalonym, więc tak czy tak bramka była prawidłowa.

Tomasz
Tomasz
13 dni temu

Ktoś mógłby napisać dokładnie, bo w artykule nie ma nic, że bramka została zdobyta prawidłowo bo Bonucci nie dotknął piłki i nie był nawet na spalonym. Obrońca stojący najbliżej wykonującego różny wyznaczał linie spalonego, czego sędzia nie wziął przy analizie VAR. Tak przynajmniej analizowali tę sytuację w RAI1.

FakeWorld
FakeWorld
13 dni temu

Skoro był spalony to nic co miało miejsce po nim się nie liczy, czy to bramka, czy to kartka. Co to za bzdura? Piłka schodzi na psy.