Donnarumma uratował skromne zwycięstwo PSG [WIDEO]

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

10 września 2022, 19:43 • 2 min czytania 0 komentarzy

PSG skromnie ograło Brest 1:0. Świetną formę z ostatnich tygodni potwierdził Neymar, autor jedynego trafienia w tym meczu. Brest mógł doprowadzić do remisu, ale Donnarumma obronił rzut karny wykonywany przez Slimaniego.

Paryżanie bardzo udanie rozpoczęli sezon Ligue 1. Mistrzowie kraju wygrali dziś szósty z siedmiu meczów i z dziewiętnastoma punktami przewodzą w tabeli z bilansem goli 25-4. Dziś jednak musieli pomęczyć się z jedną najgorszy ekip ligi. Brest nie pozwolił PSG na wykreowanie sobie wielu okazji strzeleckich, ale do przerwy PSG zdołało objąć prowadzenie. Dogranie Messiego wykorzystał Neymar, który na początku sezonu strzelił już dziesięć goli i zaliczył siedem asyst.

Goście po przerwie mieli świetną szansę na doprowadzenie do remisu. Islam Slimani nie wykorzystał jednak rzutu karnego – Algierczyk strzelił w prawą stronę bramki, a Gianluigi Donnarumma zdołał sparować uderzenie doświadczonego napastnika.