Oficjalnie: Smyła zwolniony z Podbeskidzia

redakcja

Autor:redakcja

31 sierpnia 2022, 15:02 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Smyła zwolniony z Podbeskidzia

Zgodnie z zapowiedziami, Mirosław Smyła przestał być dziś trenerem Podbeskidzia. Na razie piłkarzy prowadzić będzie jego dotychczasowy asystent Dariusz Kołodziej.

Reklama

Smyła odpowiadał za wyniki „Górali” od końcówki kwietnia. W pięciu meczach ubiegłego sezonu wywalczył siedem punktów. W nowym sezonie bielszczanie pod jego wodzą byli bezkompromisowi: cztery ligowe zwycięstwa i cztery porażki. Ostatnio jednak drużynie kompletnie nie szło. Najpierw przegrała 0:1 z Puszczą Niepołomice i 0:5 ze Stalą Rzeszów, a we wtorek skompromitowała się w Pucharze Polski, odpadając z trzecioligową Lechią Zielona Góra.

Jak pisaliśmy rano, faworytem do zastąpienia Smyły jest Dariusz Banasik, ale musi on najpierw rozwiązać kontrakt z Radomiakiem.

WIĘCEJ O PODBESKIDZIU:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank