Media: Manchester rezygnuje z de Jonga

redakcja

Autor:redakcja

16 sierpnia 2022, 08:40 • 1 min czytania

Reklama
Media: Manchester rezygnuje z de Jonga

Czyżby Frenkie de Jong postawił na swoim? Oferta Manchesteru United, który bardzo chętnie widziałby go u siebie, została wycofana. Anglicy proponowali 70 milionów.

Reklama

Barcelona chętnie sprzedałaby holenderskiego pomocnika, dlatego z radością przystała na propozycję „Czerwonych Diabłów”, którzy dawali aż 70 milionów. Deal upadł, bo nie chciał go sam de Jong, który woli walczyć o skład w „Dumie Katalonii”. Jego klub straszył go Klubem Kokosa, przekonywał, naciskał… Nic z tego.

De Jong zagrał ostatnio 30 minut w meczu z Rayo Vallecano, a więc wiadomo, że znajduje się w orbicie zainteresowań trenera Xaviego. Dwaj holenderscy dziennikarze – Mike Verweij z „De Telegraaf” i Marcel van der Kraan z „The Telegraaf Podcast” – są zdania, że przeciągające się rozmowy sprawiły, iż dotychczasowa oferta United wygasła. Wszystko wskazuje więc na to, że piłkarz nie trafi na Old Trafford.

De Jong był jednym z priorytetów Manchesteru United. Anglicy składali za niego kilka ofert. Pomocnikiem interesuje się także Chelsea.

WIĘCEJ O MANCHESTERZE UNITED: 

Reklama

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank