Reklama

Kacper Bieszczad przedłużył kontrakt z Zagłębiem

redakcja

Autor:redakcja

08 sierpnia 2022, 17:24 • 2 min czytania 3 komentarze

Nowa umowa młodego bramkarza będzie obowiązywała do czerwca 2024 roku.

Kacper Bieszczad przedłużył kontrakt z Zagłębiem

Kacper Bieszczad dołączył do Akademii Zagłębia w marcu 2018 roku, a w Ekstraklasie zadebiutował już w 10 lipca 2020 roku – w meczu z Wisłą Płock. 19-letni golkiper rozegrał do tej pory 16 ligowych spotkań dla Miedziowych. W obecnym sezonie wystąpił we wszystkich czterech meczach najwyższej klasy rozgrywkowej i zanotował dwa czyste konta.

Ostatnio Bieszczad zasłynął uruchomieniem akcji #MurowanePomaganie. Za każde czyste konto Bieszczad wpłaca 1000 złotych na rzecz potrzebujących.

– Bardzo się cieszymy, że kolejny zawodnik Akademii KGHM Zagłębia wywalczył sobie miejsce w pierwszej drużynie. Kacper Bieszczad to młody, utalentowany i pracowity bramkarz, który jest ważnym punktem zespołu Piotra Stokowca. Przedłużenie kontraktu jest realizacją założeń, które w klubie przyjęliśmy, stawiając na naszą młodzież. Kacper, życzymy Ci powodzenia i wielu sukcesów w barwach KGHM Zagłębia Lubin! – powiedział prezes zarządu Zagłębia Lubin, Michał Kielan, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Radości z podpisania nowej umowy z utalentowanym golkiperem nie krył dyrektor pionu sportowego, Piotr Burlikowski.

Reklama

– Podpisanie kontraktu z Kacprem Bieszczadem wpisuje się w politykę naszego klubu. Kacper w ostatnim czasie jest jednym z ważniejszych piłkarzy, więc bardzo cieszę się, że doszło do podpisania umowy. Wszystkie strony są świadome celu jaki nam przyświeca zarówno w rozwoju zawodnika jak i naszego klubu. Kacper, myślę, że będziesz zachowywał dużo czystych kont i życzymy Ci powodzenia! 

WIĘCEJ O ZAGŁĘBIU LUBIN:

Najnowsze

Ekstraklasa

Jagiellonia o krok od mistrzostwa! Za tydzień wystarczy zwycięstwo z Wartą

Kamil Warzocha
9
Jagiellonia o krok od mistrzostwa! Za tydzień wystarczy zwycięstwo z Wartą
Żużel

Fenomenalny finał Grand Prix Niemiec w Landshut! Zmarzlik z drugim miejscem

redakcja
0
Fenomenalny finał Grand Prix Niemiec w Landshut! Zmarzlik z drugim miejscem
Ekstraklasa

Ależ bomba Ameyawa! Jagiellonia komplikuje sobie sytuację w walce o tytuł [WIDEO]

Patryk Fabisiak
6
Ależ bomba Ameyawa! Jagiellonia komplikuje sobie sytuację w walce o tytuł [WIDEO]
Anglia

Brazylijski nabór w Chelsea trwa. „Messinho” może być wart nawet 60 milionów euro

Bartek Wylęgała
0
Brazylijski nabór w Chelsea trwa. „Messinho” może być wart nawet 60 milionów euro

Suche Info

Komentarze

3 komentarze

Loading...