Pavol Stano: „Chcemy dawać kibicom takie emocje, jak w tym meczu”

redakcja

Autor:redakcja

31 lipca 2022, 20:53 • 1 min czytania

Reklama
Pavol Stano: „Chcemy dawać kibicom takie emocje, jak w tym meczu”

Wisła Płock pokonała na wyjeździe Lecha Poznań 3:1. Zwycięstwo swojego zespołu podczas konferencji prasowej skomentował trener „Nafciarzy”, Pavol Stano.

Reklama

– Cieszymy się z trzech punktów. To był bardzo fajny mecz dla kibiców, pełen emocji, kontrolowaliśmy grę zespołu Lecha i cieszymy się z trzech punktów. Za nami dobra robota, ale ten zespół cały czas jest w budowie. Cały czas możemy być lepsi, po trzech zwycięstwach jeszcze wiele może się zdarzyć, bo to dopiero początek sezonu – ocenił Stano. – Nie ma co mówić o celach. Nie mamy warunków, nie mamy budżetu, by konkurować z najlepszymi akademiami czy klubami w Polsce. Mamy za to dobrze poskładaną drużynę, która pozwala na razie osiągać dobre wyniki. Celem jest granie dobrej piłki, która będzie przyciągała kibiców. Chcemy dawać kibicom takie emocje, jak w tym meczu.

Obecnie Wisła Płock zajmuje pierwsze miejsce w lidze. Lech jest ostatni.

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Fot. newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank