Legia ma być dogadana z trójką stoperów. Jeden to gracz Lorient

redakcja

Autor:redakcja

26 lipca 2022, 18:15 • 1 min czytania

Reklama
Legia ma być dogadana z trójką stoperów. Jeden to gracz Lorient

Serwis Legia.net zdradza, kto może zostać następcą Mateusza Wieteski przy Łazienkowskiej. Chodzi o zagranicznych środkowych obrońców. Z całą trójką stołeczny klub ma być wstępnie dogadany.

Reklama

Pierwszym defensorem jest Francuz Julien Laporte. 28-latek od 2019 roku jest graczem Loreint. W ostatnim sezonie Ligue 1 wystąpił w 33 meczach, w których strzelił dwa gole. Stoper ma jeszcze rok ważnej umowy, ale ponoć chętnie zmieniłby otoczenie już teraz. Drugim potencjalnym następcą Wieteski (sprzedanego do Clermont za nieco ponad 1 mln euro) jest Jakub Brabec. 30-krotny reprezentant Czech ma kontrakt z Arisem Saloniki do 30 czerwca 2024 roku. Niespełna 30-letni piłkarz w poprzednim sezonie zagrał w 39 meczach we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył jedną bramkę.

W związku z tym, że obaj gracze mają ważne umowy Legia miała rozpocząć rozmowy na temat warunków wykupu z ich klubów. Sami piłkarze są już ponoć wstępnie dogadani. Personalia trzeciego środkowego obrońcy nie zostały ustalone przez Legia.net. Chodzić ma również o zawodnika zagranicznego.

Oczywiście, znając życie i realia finansowe stołecznego klubu do drużyny dołączy maksymalnie jeden z wymienionych wyżej piłkarzy.

 

Reklama

WIĘCEJ O TRANSFERACH:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank