Stano: Na początku byliśmy sparaliżowani

redakcja

Autor:redakcja

17 lipca 2022, 19:21 • 1 min czytania

Reklama
Stano: Na początku byliśmy sparaliżowani

Trener Wisły Płock Pavol Stano ocenił inauguracyjny występ jego zespołu w nowym sezonie Ekstraklasy. Szkoleniowiec po pokonaniu Lechii Gdańsk 3:0 narzekał jedynie na pierwszy fragment spotkania.

Reklama

 – Było widać, że na początku zawodnicy byli troszeczkę jakby sparaliżowani. Bali się grać, ale po 15/20 minutach i zmianie ustawienia dostroiliśmy się do meczu. Od tego momentu wyglądało to zdecydowanie lepiej i druga połowa toczyła się pod naszą kontrolą – komentował Stano.

W pierwszym fragmencie brakowało nam ruchu bez piłki i nie mieliśmy do kogo podawać, a z drugiej strony Lechia nie podchodziła wyżej, dlatego spotkanie wyglądało, jak wyglądało. Ale powtarzam, że im dłużej trwał mecz, tym było lepiej, lepiej i lepiej, a na koniec graliśmy już w naszym stylu – podsumował trener Wisły.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

foto. 400mm.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank