Niedźwiedź: Weszliśmy do Ekstraklasy z podniesionym czołem

redakcja

Autor:redakcja

17 lipca 2022, 20:47 • 1 min czytania

Reklama
Niedźwiedź: Weszliśmy do Ekstraklasy z podniesionym czołem

Trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź skomentował porażkę jego drużyny z Pogonią Szczecin 1:2. Dla RTS był to pierwszy mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej od ośmiu lat.

Reklama

Myślę, że z podniesionym czołem weszliśmy do Ekstraklasy. Długo na to czekaliśmy, zarówno ja, jak i klub. Zagraliśmy dobre spotkanie. Mieliśmy wiele sytuacji, aby zdobyć o jedną bądź dwie bramki więcej. Wiedzieliśmy, że Wahan Biczachczjan ma kapitalną lewą nogę, znakomicie trafił w okienko. Żałujemy, że niczego nie przywieziemy ze Szczecina, bo na pewno na ten punkt zasłużyliśmy – stwierdził Niedźwiedź.

Jakość piłkarska w Ekstraklasie jest na pewno wyższa. Ta bramka na 2:1 to był błysk geniuszu. Przeciwnik miał pół sytuacji i ją wykorzystał. Tutaj każdy błąd waży więcej niż w I lidze i my dzisiaj za to zapłaciliśmy – przyznał szkoleniowiec Widzewa.

CZYTAJ WIĘCEJ O WIDZEWIE ŁÓDŹ:

foto. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank