Chojniczanka strzeliła gola z połowy [WIDEO]

redakcja

Autor:redakcja

16 lipca 2022, 15:45 • 1 min czytania

Reklama
Chojniczanka strzeliła gola z połowy [WIDEO]

Hasło „1.liga – styl życia” zobowiązuje. Na zapleczu Ekstraklasy już padają wyjątkowe gole – na swój sposób.

Reklama

Dziś w meczu Chojniczanki Chojnice z GKS-em Tychy gospodarze strzelili kuriozalną bramkę na 1:1. Zaraz po wznowieniu od środka, na strzał zdecydował się Szymon Skrzypczak i co ciekawe, po jego uderzeniu piłka zatrzepotała w siatce. Bramkarz gości, Kacper Dana nie spodziewał się, że dostanie za kołnierz, a dostał. Ostatnio wspominaliśmy o problemie GKS-u z obsadą bramki. Podczas jednego z treningów Konrad Jałocha złamał rękę, co oznacza minimum dwumiesięczną przerwę w grze tego zawodnika. Na kilka dni przed startem ligi w Tychach próbowali na szybko znaleźć zastępcę dla swojej „jedynki”, ale dziś w bramce stanął golkiper, który jest w klubie od dawna.

Trwa pierwsza połowa spotkania. W tym momencie Chojniczanka prowadzi 2:1.

Reklama

WIĘCEJ O 1. LIDZE:

Fot. Polsat Sport

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank