Holender z bośniackim paszportem został nowym zawodnikiem Stali Mielec

redakcja

Autor:redakcja

12 lipca 2022, 17:09 • 1 min czytania

Reklama
Holender z bośniackim paszportem został nowym zawodnikiem Stali Mielec

Mielecki klub poinformował, że pozyskał Saida Hamulicia. 21-letni skrzydłowy lub napastnik ostatnio występował w litewskiej Sūduvie. W tym sezonie (rozgrywanym systemem wiosna – jesień) strzelił 7 goli w 14 występach dla klubu z Marijampola.

Reklama

Piłkarz podpisał dwuletni kontrakt. W umowie jest opcja przedłużenia współpracy o kolejnych dwanaście miesięcy. W trakcie swojej kariery nowy zawodnik Stali występował też w innym litewskim klubie Dainavie Alytus oraz bułgarskim Botew Płowdiw. W przeszłości grał też w klubach niższych lig w Holandii. Hamulić jest już dwunastym graczem pozyskanym przez Stal podczas letniego okna. Jednym z nich był też inny napastnik Mikołaj Lebedyński (poprzednio Chrobry Głogów).

 

WIĘCEJ O STALI:

 

Reklama

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank