Na konferencji prasowej trener Gurban Gurbanow zapowiedział walkę o zwycięstwo. Poinformował też o problemach z kontuzjami w Karabachu.

Trener Karabachu: Jesteśmy piłkarskimi wojownikami, musimy wygrać

Szkoleniowiec azerskiego zespołu zapowiedział, że jego piłkarze są gotowi do walki o zwycięstwo.

– Przed nami bardzo ważne spotkanie. Mimo, że na wyjeździe przegraliśmy 0:1, jesteśmy bardzo pewni siebie. Oglądaliśmy Lecha codziennie po pierwszym meczu i próbowaliśmy lepiej poznać przeciwnika. Przez całe 90 minut musimy być bardziej uważni, myśleć więcej i szybciej. Lech Poznań ma zdolność zdobywania goli w każdej minucie. Dobrze grają z piłką i bez niej. Ale ja wierzę w moich piłkarzy. Jutro powinniśmy być drużyną dominującą na placu. Chcemy uszczęśliwić naszych fanów. Musimy zrobić co w naszej mocy, aby wygrać. Nasz zespół jest dobrze przygotowany. Jesteśmy piłkarzami-wojownikami.  Pokażemy agresywną, dobrą grę. Piłkarze muszą czuć, że fani i media im wierzą. Wtedy jesteśmy najsilniejsi.
Wiemy już, że w barwach Kolejorza nie zobaczymy jutro Adriela Ba Loui, Afonso Sousy i Daniego Ramireza. Ale i Karabach ma swoje problemy. W meczu z Lechem prawdopodobnie nie wystąpi jeden z kluczowych piłkarzy mistrza Azerbejdżanu – Gara Garajew.
– Występ Garajewa jest wątpliwy. Dwa dni temu po treningu Gara poczuł ból, dziś trenował indywidualnie. Jutro ostatecznie okaże się, czy może zagrać z Lechem.
CZYTAJ WIĘCEJ O KARABACHU:
fot. FotoPyk

Weszło
26.09.2022

Szczęsny, ufam tobie. Kiwior to nasz najlepszy stoper [NOTY]

Jeden z najlepszych występów w reprezentacyjnej karierze Wojciecha Szczęsnego. Jakub Kiwior udowadniający, że na ten moment jest naszym najlepszym stoperem. Karol Świderski przyklepujący status „drugiego po Lewandowskim”. Kolejny świetny występ Zielińskiego. I absurdalny mecz w wykonaniu kapitana. Oto noty, jakie wystawiliśmy reprezentacji Polski za mecz z Walią. Walia – Polska. Noty dla naszych reprezentantów WOJCIECH SZCZĘSNY – 8 Rozegrał jeden z najlepszych meczów w karierze reprezentacyjnej. […]
26.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Weszło
25.09.2022

Cztery rzeczy, które wiemy po Walii. Mamy stopera i napastnika numer dwa

Wygrana w Cardiff z Walią (1:0) pozwoliła reprezentacji Polski utrzymać się Dywizji A Ligi Narodów. Ponadto selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł odpowiedzi na kilka pytań. Dowiedzieliśmy się na przykład, że Jakub Kiwior stał się podstawowym środkowym lewym stoperem, a Karol Świderski prowadzi w castingu na partnera Roberta Lewandowskiego w ataku naszej kadry. Oczywiście wiemy i pamiętamy, że to wciąż tylko wygrana z Walią, która nam generalnie leży, ale mimo wszystko przynajmniej kilka plusów […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Weszło
25.09.2022

W środku pola znów to samo. Krychowiak – nie, obok niego – kto?

Jest takie mądre powiedzenie po meczach reprezentacji, że „dziś największymi wygranymi są ci, którzy nie grali”. I co mecz mamy wrażenie, że największym zwycięzcą w walce o miejsce w środku pola jest akurat ten pomocnik, który tym razem nie zagrał. Po meczu z Holandią domagano się Żurkowskiego zamiast Linettego. Dziś z Walią zagrał Żurkowski i zawiódł. To teraz czas jeszcze na Klicha i Góralskiego, byśmy ponownie powiedzieli – nie wiemy kto ma zagrać obok Krychowiaka, a najlepiej, jakby […]
25.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Polska zostaje w dywizji A. Kto jeszcze? Niedzielne wyniki Ligi Narodów [WIDEO]

Znamy już komplet niedzielnych wyników Ligi Narodów. Najważniejsze rozstrzygnięcie to oczywiście utrzymanie reprezentacji Polski w dywizji A. Warto jednak spojrzeć na to, co działo się na innych boiskach. Holandia i Chorwacja to dwie drużyny, które awansowały do Final Four Ligi Narodów. Nasi grupowi rywale pokonali Belgię 1:0, choć jeszcze w ostatniej minucie do wyrównania mógł doprowadzić Dodi Lukebakio, który zrobił to: pic.twitter.com/YeM81ls4ns — Big Chance Missed (@ChanceMissed) […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Reprezentacja Polski w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji EURO!

Wygrana z reprezentacją Walii i korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań sprawiły, że kadra Polski będzie rozstawiona w pierwszym koszyku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Co to oznacza w praktyce? Wiadomo: nie trafimy na jedną z topowych reprezentacji na Starym Kontynencie. Nie jest jednak tak, że zupełnie straciliśmy szansę na wylosowanie mocnego przeciwnika. Koszyki przed losowaniem EURO 2024 prezentują się na ten moment tak. Polska w 1. koszyku przed losowaniem eliminacji EURO 2024 1. koszyk eliminacji […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski do Świderskiego i Polska prowadzi z Walią! [WIDEO]

Duet Robert Lewandowski – Karol Świderski? Top. To po akcji tego duetu, choć zaczętej doskonałym podaniem Jakuba Kiwiora, reprezentacja Polski objęła prowadzenie w meczu z Walią. Świderski od początku spotkania był aktywny, wywalczył kilka rzutów wolnych, ale najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie meczu. Jakub Kiwior odważnie podłączyć się do akcji ofensywnej i z bocznego sektora boiska dograł piłkę do Roberta Lewandowskiego. Ten ściągnął na siebie obrońców […]
25.09.2022
Liczba komentarzy: 25
Subscribe
Powiadom o
guest
25 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arcach
Arcach
2 miesięcy temu

Awansuje Lech Poznań, ponieważ jest lepszy. Milego oglądania dalszych meczów Kolejorza!

Major Wojciech S. (bo rodo)
Major Wojciech S. (bo rodo)
2 miesięcy temu
Reply to  Arcach

Oby. Chociaz watpie…

Morda
Morda
2 miesięcy temu
Reply to  Arcach

Rogale swietomarcinskie chyba sa lepsze, ale i tak Warszawa przesyla Poznaniowi pyszna wirtualna wuzetke (takie ciastko) :).

Zdzbło
Zdzbło
2 miesięcy temu
Reply to  Morda

Jak z Warszawy to raczej WC.

zuraw
zuraw
2 miesięcy temu
Reply to  Morda

Znamy wuzetki i też lubimy!

Morda
Morda
2 miesięcy temu
Reply to  zuraw

Wuzetki maja te przewage, ze sa mniejsze. Jak wjedzie na stol prawdziwy swietomarcinski rogal, taki pyszny, konkretny, z dodatkami prosto z poznanskiego serca, przez 3 kolejne dni nie rusza sie slodyczy 😀

Mietek
Mietek
2 miesięcy temu
Reply to  Morda

Co ty rogala do wuzetki porównujesz ?
Wuzetka jest królową a rogal to dla biednych poznaniaków

Morda
Morda
2 miesięcy temu
Reply to  Mietek

Mam lepszy pomysl.
W dni parzyste rogal swietomarcinski, w nieparzyste wuzetki. Wilk syty i Manchester City. Trzeba bedzie tylko intensywnie na silke chodzic :).

Jaxa
Jaxa
2 miesięcy temu

Chciałbym, aby jakiś trener w Polsce miał komfort pracy przez dekadę, aby sobie w spokoju poukładać wszystkie klocki, akademię, wizję klubu i notować co roku awans do europejskich pucharów. 38 milionowy kraj w środku Europy po prostu na to zasługuje.

BEKA Z TYPA
BEKA Z TYPA
2 miesięcy temu
Reply to  Jaxa

Zgadza sie 38 milionowy kraj zasluguje ale nie AMICA

Idi na chuj
Idi na chuj
2 miesięcy temu
Reply to  BEKA Z TYPA

Beke to ty masz imbecylu zamiast mozgu

Loit
Loit
2 miesięcy temu
Reply to  Jaxa

To by trzeba było przestać ściągać obcokrajowców na ślepo i zainwestować głównie w Polaków. Nie ma opcji by u nas nie było piłkarzy skoro w wielu malutkich krajach potrafią ich wynajdywać (Islandia, Słowacja) to logiczne że u nas powinno być ich więcej.

patriota
patriota
2 miesięcy temu

Całym sercem z Karabachem. Zrobicie to chłopcy. Ta kurtyzana z Poznania nigdy nie zagra w Lidze Mistrzów

Mów mi Władek
Mów mi Władek
2 miesięcy temu
Reply to  patriota

Serce może masz ale zamiast mózgu trociny

Booos
Booos
2 miesięcy temu
Reply to  patriota

Nie zagra bo tylko Legia tego dokonała.

Olsztyn forever
Olsztyn forever
2 miesięcy temu
Reply to  patriota

Popieram, nie dla takich tworów.

Hehehehe
Hehehehe
2 miesięcy temu
Reply to  patriota

Dojedzcie poznawsiokow bach bach bach bach bach

Kibic
Kibic
2 miesięcy temu

Jutro cała Polska z Karabachem !
Precz z korupcyjnym tworem którego kibice gardzą wszystkimi w ekstraklasie a sami mają najwiecej nasrane w swoim ogródku.

wert
wert
2 miesięcy temu
Reply to  Kibic

Ale Legia nie gra z Karabachem.

Mietek
Mietek
2 miesięcy temu
Reply to  wert

Dlatego to jest o korupcyjnym Lechu.

Oontop
Oontop
2 miesięcy temu
Reply to  Kibic

Prawda !

Kibi Sebo
Kibi Sebo
2 miesięcy temu
Reply to  Kibic

Wstyd raz za fuzje 2 ze karabach ich rozjedzie.

generał Pinochet
generał Pinochet
2 miesięcy temu

Utozsamiaj sie z klubem gdzie w podstawie wychodzi 2 Polaków…

Loit
Loit
2 miesięcy temu

Niesamowite że nasi mają problem z drużyną której trzon stanowią Azerowie. Jak to jest, że Karabach tak rzadko zawodzi a w sumie gdy trafiają jakiejś ogórkowe drużyny to ledwo ich przechodzą?

Rtvagd
Rtvagd
2 miesięcy temu

Co to ten lech?