Transfer Sadio Mane do Bayernu Monachium zostanie ogłoszony w środę rano. Senegalczyk znajduje się już w Bawarii, gdzie przeszedł testy medyczne. Niebawem podobną drogę pokona inny z piłkarzy Liverpoolu – Takumi Minamino.

Jak donosi włoski dziennikarz Fabrizio Romano japoński zawodnik przeniesie się do AS Monaco. The Reds na transferze mają zarobić 15 mln euro, a kolejne dwa zainkasują po spełnieniu określonych warunków w umowie.
Minamino trafił do Liverpoolu dwa i pół roku temu. W poprzednim roku został jednak wypożyczony do Southampton. W niedawno minionym rozegrał tylko 22 spotkania, w których zdobył 10 bramek i miał jedną asystę.
Mimo straty Mane i Minamino Liverpool odpowiednio zabezpieczył się w ofensywie. Zimą na Anfield Road przyszedł z Porto Luis Diaz, a niedawno The Reds ogłosili transfer Darwina Nuneza z Benfiki Lizbona. To oni mają uzupełnić lukę w ataku.
WIĘCEJ O LIVERPOOLU:
- Za co Senegal kocha Sadio Mane?
- Sadio Mane przechodzi testy medyczne w Monachium
- Sadio Mane – kozak w Liverpoolu, kozak w Bayernie?
Fot. Newspix
Cześć. Z czym wam się kojarzy alkohol, hazard ?
z czesławem michniewiczem
Z Wojciechem Kowalczykiem
Z Kamilem Grosickim
Czyli z kontekstu powyższych wypowiedzi wynika, że alkohol i hazard to nie są dobre rzeczy.
Mnie one kojarzą się z pewnym Kanałem, zapewne wiecie który mam na myśli.
Pozdrawiam wszystkie autorytety moralne z tego kanału.
Minamino to fiasko kloppa. On go chciał.
No chciał. Wzięli go za grosze, sprzedają za więcej, do tego nastrzelał im goli w krajowych pucharach, dzięki czemu w efekcie w obydwu finałach je wygrali. Rzeczywiście fiasko.
Zjedliście „u” w tytule.
Nawet tytułu nie możecie napisać bez błędu cholerni analfabeci?
Te ciule to musza robić specjalnie, żebyś tu wlazł i napisał komentarz. Innej opcji nie widzę, nie można być aż tak ogromnym debilem. A może się mylę…?
Podobna droga, jeden do Niemiec, drugi do Francji…
HALO ZNACIE COŚ TAKIEGO JAK ODMIANA RZECZOWNIKÓW PRZEZ PRZYPADKI