Carlos Tevez został menedżerem Rosario Central

redakcja

Autor:redakcja

21 czerwca 2022, 15:50 • 1 min czytania

Reklama
Carlos Tevez został menedżerem Rosario Central

Argentyńczyk kilka tygodni poinformował o zakończeniu piłkarskiej kariery. Nie sprawiło to jednak, że całkowicie pożegnał się z futbolem. Został za to menedżerem argentyńskiej drużyny Rosario Central. 

Reklama

Tevez karierę piłkarską zakończył po śmierci ojca. Co prawda zmarł on jeszcze w 2021 roku, ale Tevez do tego czasu pozostawał bez klubu i nie informował o zakończeniu kariery. Teraz rozpoczyna swoją przygodę na ławce trenerskiej. Będzie to jego absolutny początek w tym zawodzie.

Jestem podekscytowany. Moje drużyny będą grać w taki sposób, w jaki czuję piłkę nożną – powiedział słynny piłkarz. Rosario to klub z najwyższego szczebla rozgrywkowego w Argentynie. Po czterech kolejkach sezonu zajmuje 22. miejsce w tabeli. W tamtejszej lidze rywalizuje 28 zespołów.

Czytaj więcej o Carlosie Tevezie:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank