Legia walczy o zawodnika z Crveną Zvezdą

redakcja

Autor:redakcja

06 czerwca 2022, 17:00 • 1 min czytania

Reklama
Legia walczy o zawodnika z Crveną Zvezdą

Legia Warszawa prowadzi zaawansowane rozmowy z Aleksandarem Cavriciem. Transfer może jednak nie dojść do skutku, bo – jak informuje portal legia.net – do gry włączyła się Crvena Zvezda.

Reklama

Serbski skrzydłowy gra od 2016 roku w Slovanie Bratysława. Wie, jak to jest wygrywać trofea – czterokrotnie sięgnął i po mistrzostwo, i po puchar Słowacji. Jest do wzięcia za darmo, bo jego kontrakt wygasł. Nie notuje spektakularnych liczb – w 182 tego klubu meczach zdobył 37 bramek i zanotował 32 asysty. Ostatni sezon? Cztery gole i trzy ostatnie podania.

28-letni zawodnik miałby zastąpić w Legii Pawła Wszołka. Jak podaje legia.net, przedstawiciele Legii spotkali się już z piłkarzem i zaproponowali mu kontrakt. W ostatnich dniach Carvić zbliżył się jednak do Crveny Zvezdy, z którą także prowadzi rozmowy o ewentualnych przenosinach. Serbski klub wybiera pomiędzy nim a Osmarem Bukarim, który był piłkarzem francuskiego Nantes.

Cavrić grał w przeszłości dla takich klubów jak KRC Genk czy Aarhus GF. Legia sonduje też temat ściągnięcia Makany Baku.

WIĘCEJ O LEGII WARSZAWA:

Reklama

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank