Sebastian Szymański pożegnał się z Dynamem Moskwa

redakcja

Autor:redakcja

30 maja 2022, 12:48 • 1 min czytania

Reklama
Sebastian Szymański pożegnał się z Dynamem Moskwa

Od dłuższego czasu trwała dyskusja o odejściu polskich piłkarzy z ligi rosyjskiej. Występujący w barwach Dynama Moskwa Sebastian Szymański zdecydował się rozegrać trwający sezon do końca, ale teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o swoim odejściu. 

Reklama

Opuszczanie ligi rosyjskiej przez zagranicznych piłkarzy miało oczywiście związek z agresją Rosji na Ukrainę. Szymański rozegrał sezon do końca, a wczoraj zagrał pełne 90 minut w finale Pucharu Rosji przeciwko Spartakowi. Po meczu za pośrednictwem Instagrama poinformował, że był to jego ostatni mecz dla moskiewskiego klubu. – Chłopaki, jestem z was dumny. To mój ostatni mecz – napisał reprezentant Polski.

Za Szymańskim bardzo udany sezon, w którym w lidze zdobył sześć bramek i zanotował osiem asyst. Zaimponował także na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Polski, gdy był jednym z lepszych zawodników naszej kadry w meczu barażowym ze Szwecją. Teraz Szymański zmieni otoczenie, jednak wciąż nie wiadomo gdzie zagra w przyszłym sezonie. Zawodnikiem zainteresowanie wyraża rzekomo kilka klubów ligi hiszpańskiej.

Czytaj więcej o Sebastianie Szymańskim:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank