Podbeskidzie oddaje Merebaszwiliego

redakcja

Autor:redakcja

27 maja 2022, 23:01 • 1 min czytania

Reklama
Podbeskidzie oddaje Merebaszwiliego

Podbeskidzie Bielsko-Biała stwierdziło, że nie chce korzystać już dalej z usług Giorgi Merebaszwiliego. Gruzin stał się dziś wolnym zawodnikiem.

Reklama

To pewne zaskoczenie. Oczywiście, metryki się nie oszuka, a w tym przypadku mówimy o 35-latku. Merebaszwili to jednak jeden z filarów bielszczan w poprzednim sezonie, w którym ostatecznie nie udało się załapać do barażów o Ekstraklasę. Na przestrzeni całego sezonu zdobył 5 goli i 5 asyst. Wielokrotnie czarował swoją techniką na pierwszoligowych boiskach.

Umowa Gruzina wygasała, ale po stronie klubu była opcja przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy. Podbeskidzie, które związało się ostatnio z trenerem Mirosławem Smyłą, nie było zainteresowane prolongatą kontraktu. „Górale” mają na swoim koncie już pierwszy transfer: ich szeregi zasilił Krzysztof Drzazga.

WIĘCEJ O I LIDZE: 

Fot. newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank