Kulesza: Z dywizji A nie możemy spaść

redakcja

Autor:redakcja

25 maja 2022, 15:47 • 1 min czytania

Reklama
Kulesza: Z dywizji A nie możemy spaść

Już za tydzień reprezentacja Polski rozegra pierwszy z czterech czerwcowych meczów w ramach Ligi Narodów. Dla Czesława Michniewicza będzie to czas, w którym będzie mógł sprawdzić wielu zawodników i wiele rozwiązań taktycznych przed nadchodzącym mundialem. Prezes Cezary Kulesza postawił przed selekcjonerem cel na rozgrywki Ligi Nardodów.

Reklama

Z dywizji A nie możemy spaść. Celem dla nas jest utrzymanie się w elicie Ligi Narodów, choć nie jest to łatwa grupa. Musimy jednak też punktować z dobrymi drużynami, bo jedziemy na mistrzostwa świata. Pewność siebie, pewność drużyny jest nam potrzebna – powiedział obecny prezes PZPN w rozmowie ze Sport.pl

Polacy znaleźli się w trudnej grupie z Holandią, Belgią i Walią. Ostatni zespół w naszej grupie spadnie do niższej ligi.

Czytaj więcej o reprezentacji Polski:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank