Grzeszczyk, Steblecki i trzech innych zawodników odchodzi z GKS-u Tychy

redakcja

Autor:redakcja

24 maja 2022, 14:10 • 1 min czytania

Reklama
Grzeszczyk, Steblecki i trzech innych zawodników odchodzi z GKS-u Tychy

GKS Tychy mocno rozczarował w tym sezonie I ligi, nie wchodząc nawet do strefy barażowej. W klubie szybko podjęto pierwsze decyzje kadrowe.

Reklama

Postanowiono nie przedłużać kontraktu z Łukaszem Grzeszczykiem, który stał się już niemalże jedną z klubowych legend. 34-letni pomocnik grał w Tychach od zimy 2015 roku. Łącznie uzbierał 232 mecze, 62 gole (czwarty strzelec w historii GKS-u) i 42 asysty, ale w ostatnim czasie prezentował się słabiej i jego rola w drużynie malała.

Nowych umów nie dostaną także Sebastian Steblecki i Bartosz Biel. Pierwszy w tym sezonie rozegrał 23 spotkania i zdobył dwie bramki. Biel również dwukrotnie trafił do siatki, tyle że w dwudziestu siedmiu występach.

Do swoich macierzystych klubów z wypożyczeń wracają Kacper Janiak (Termalica, 17 meczów) i sprowadzony zimą Krystian Wachowiak (Wisła Kraków, 13 meczów).

WIĘCEJ O GKS-ie TYCHY:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank