Błaszczykowski: Zdaję sobie sprawę z tego, że zaje*****

redakcja

Autor:redakcja

21 maja 2022, 18:45 • 2 min czytania

Reklama
Błaszczykowski: Zdaję sobie sprawę z tego, że zaje*****

Wiele osób na to czekało i w końcu się doczekało. Jakub Błaszczykowski postanowił zabrać głos w sprawie ostatnich wydarzeń w Wiśle Kraków i zrobił to tuż przed rozpoczęciem sobotniego spotkania z Wartą Poznań. 

Reklama

– Witam wszystkich. Jest mi, pewnie jak większości, bardzo ciężko z tą sytuacją. Przede wszystkim czekałem do tego momentu, bo uważam, że przez ostatnie trzy lata zbyt wiele razem przeszliśmy, by nie wyjść tutaj i was po prostu przeprosić. Dlatego też jestem, staję przed wami. Nie boję się odpowiedzialności. I naprawdę przez to, co pokazaliście, nie zasłużyliście na to, co dzisiaj musimy razem przechodzić. Natomiast zdaję sobie z tego sprawę, że konsekwencje przyjdzie mi za to wszystko zapłacić. I pewnie tak będzie. Chciałbym w moim imieniu bardzo serdecznie przeprosić za to, przez co musicie przechodzić. Jest mi z tym cholernie ciężko, ale zrobię wszystko – wiem, że to nie brzmi dobrze teraz, wiem – żeby Wisła wróciła tam, gdzie jej miejsce. Zdaję sobie sprawę z tego, że zajebałem – powiedział do kibiców Jakub Błaszczykowski.

Czytaj więcej o Wiśle Kraków:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Ochoa skończył tu, gdzie zaczął. „Warto było przeżyć tę ostatnią chwilę”

Patryk Idasiak
1
Ochoa skończył tu, gdzie zaczął. „Warto było przeżyć tę ostatnią chwilę”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank