Wolfsburg zwalnia trenera

redakcja

Autor:redakcja

16 maja 2022, 13:10 • 1 min czytania

Reklama
Wolfsburg zwalnia trenera

Florian Kohfeldt nie będzie już trenerem Wolfsburga. Klub w niedzielę poinformował o zakończeniu współpracy. Decyzja miała zostać podjęta za obopólnym porozumieniem po wspólnej analizie sytuacji. 

Reklama

39-letni szkoleniowiec przejął „Wilki” w październiku ubiegłego roku, zastępując Marka van Bommela. Drużyna pod jego wodzą w dwudziestu pięciu meczach odniosła osiem zwycięstw, pięć razy zremisowała i 12-krotnie przegrała. Podstawowy cel został zrealizowany: Wolfsburg na trzy kolejki przed końcem sezonu zapewnił sobie utrzymanie.

Kohfeldt wcześniej przez 3,5 roku prowadził Werder Brema, w którym najpierw był asystentem i trenerem rezerw.

Na razie nie wiadomo, kto przejmie stery w Wolfsburgu. Kwestia ta bardzo interesuje Bartosza Białka i Jakuba Kamińskiego, który od 1 lipca zaczyna walkę o miejsce w składzie po transferze z Lecha Poznań.

WIĘCEJ O WOLFSBURGU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank