Szysz, Poręba i Hładun pożegnani przez Zagłębie Lubin

redakcja

Autor:redakcja

16 maja 2022, 21:16 • 1 min czytania

Reklama

Zagłębie Lubin utrzymało się w Ekstraklasie dzięki zwyżce formy w dwóch ostatnich meczach ligowych, ale przed „Miedziowymi” i tak wielkie zmiany. Klub już oficjalnie pożegnał Patryka Szysza, Łukasza Porębę i Dominika Hładuna.

Reklama

W mediach społecznościowych Zagłębia pojawiło się dziś pożegnalne zdjęcie.

Mówimy o trójce istotnych zawodników dla ekipy „Miedziowych”. 24-letni Szysz w sezonie 2021/22 rozegrał w barwach tego klubu aż 34 mecze, zdobył 12 bramek i był prawdziwym motorem napędowym ofensywy. 22-letni Poręba zanotował 31 występów, a 26-letni Hładun 26.

Reklama

Wszyscy z wymienionych odchodzą z Zagłębia po wygaśnięciu umowy.

Jaka przyszłość przed całą trójką? Szysz ma trafić do tureckiego Basaksehiru, natomiast Poręba wyląduje w Lens. Klub na rozstanie z tymi piłkarzami przygotowywał się od wielu miesięcy, pierwsze informacje na ten temat pojawiały się bowiem już zimą.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank