Rodrygo: Ancelotti jest naszym przyjacielem

redakcja

Autor:redakcja

05 maja 2022, 08:35 • 1 min czytania

Reklama
Rodrygo: Ancelotti jest naszym przyjacielem

Rodrygo w ostatnich tygodniach prezentuje bardzo wysoki poziom sportowy. Strzela gole, asystuje i ma duży wpływ na grę zespołu. Wczoraj potwierdził dobrą dyspozycję. W końcówce meczu z Manchesterem City zdobył dwie bramki, które przywróciły Królewskim nadzieję na awans i dały dogrywkę. Gdyby nie trafienia Brazylijczyka, nie doszłoby do cudu na Estadio Santiago Bernabeu.

Reklama

PARTNEREM PUBLIKACJI O LIDZE MISTRZÓW JEST KFC. SPRAWDŹ OFERTĘ TUTAJ

Młoda gwiazda Realu Madryt po meczu pojawiła się przed kamerami i opowiedziała o relacji z trenerem:

– Ancelotti powiedział, że po mistrzostwie zapalił cygaro, bo był wśród przyjaciół? Tak, to nasz przyjaciel. Jest zawsze z nami i zawsze żartuje. Zawsze rozmawia o rzeczach, które wykraczają poza futbol. To nasz trener, ale także przyjaciel.

Rodrygo w tym sezonie rozegrał 44 spotkania w barwach Realu Madryt. Uzbierał w nich łącznie osiem bramek i dziewięć asyst. Co ciekawe, z tego aż pięć goli i dwa ostatnie podania w samej Lidze Mistrzów. W tych rozgrywkach wyspecjalizował się 21-latek. Przypominamy, że finał Ligi Mistrzów odbędzie się 28 maja i będzie spotkaniem, w którym Real Madryt podejmie Liverpool.

Reklama

 

WIĘCEJ O REALU MADRYT:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank