Oficjalnie: GKS Bełchatów ogłosił upadłość

redakcja

Autor:redakcja

28 kwietnia 2022, 15:38 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: GKS Bełchatów ogłosił upadłość

GKS Bełchatów wycofał się z rozgrywek drugiej ligi w trakcie rundy wiosennej obecnego sezonu. Teraz „Brunatni” oficjalnie ogłosili upadłość.

Reklama

To już koniec sagi pt. „GKS Bełchatów i walka o życie”. Klub z Bełchatowa przez lata wzbraniał się przed upadkiem, próbując spłacić swoje długi. Spadł do drugiej ligi, awansował na zaplecze Ekstraklasy i znów spadł o poziom niżej. W obecnym sezonie walczył o utrzymanie, ale wiosną wycofał się z rozgrywek. Jak informuje Mateusz Stankiewicz 20 kwietnia bieżącego roku GKS ogłosił upadłość.

Jak poinformował Kamil Haładaj, herb wicemistrza Polski z 2007 roku został zabezpieczony przez stowarzyszenie kibiców „Brunatnych”. W tym roku GKS Bełchatów świętował 45-lecie założenia klubu.

Reklama

WIĘCEJ O GKS-IE BEŁCHATÓW:

fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank