Jakub Błaszczykowski wściekły na sędziego Sylwestrzaka [WIDEO]

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

27 kwietnia 2022, 10:08 • 1 min czytania 72 komentarzy

Nie milkną echa poniedziałkowego meczu między Wisłą Kraków a Wisłą Płock. „Biała Gwiazda” przegrała to starcie 3:4 po rzucie karnym w ostatniej minucie spotkania. Na kulisach klubu z Płocka widać, jak w przerwie meczu Jakub Błaszczykowski wykłóca się z Damianem Sylwestrzakiem, arbitrem tamtego meczu.

Błaszczykowski z uwagi na uraz nie był w kadrze meczowej wiślaków na to spotkanie. Współwłaściciel Wisły Kraków znalazł się jednak w tunelu prowadzącym do szatni i tam żywiołowo dyskutował z arbitrem głównym spotkania między Wisłami.

Panie, sędzio… Przy pierwszej bramce. To nie jest pierwszy raz. Przy pierwszej bramce ewidentny faul. Kto wybił piłkę? I co z tego, co pan mówi do mnie? Za każdym razem tak jest. Z Lechem też tak było, a później mówicie, że jest 50 na 50. Już się zaczyna na was nagonka za to, co robicie z VAR-em – zarzucał Błaszczykowski.

Całe zajście można zobaczyć na kulisach Wisły Płock (od 8:10):

Po końcowym gwizdku również widać, jak Błaszczykowski wchodzi na boisko, klaszcze przed twarzą Sylwestrzaka, później jest odciągany od sędziego przez Jerzego Brzęczka i już z tunelu krzyczy: – Skandal!