Nie milkną echa poniedziałkowego meczu między Wisłą Kraków a Wisłą Płock. „Biała Gwiazda” przegrała to starcie 3:4 po rzucie karnym w ostatniej minucie spotkania. Na kulisach klubu z Płocka widać, jak w przerwie meczu Jakub Błaszczykowski wykłóca się z Damianem Sylwestrzakiem, arbitrem tamtego meczu.
![Jakub Błaszczykowski wściekły na sędziego Sylwestrzaka [WIDEO]](https://static.weszlo.com/cdn-cgi/image/quality=65,format=auto/wp-content/uploads/2022/04/268-KARNY-NA-3-4-W-101-MINUCIE-EMOCJE-POZA-SKALA-KULISY-MECZU-Z-WISLA-KRAKOW-YouTube.png)
Błaszczykowski z uwagi na uraz nie był w kadrze meczowej wiślaków na to spotkanie. Współwłaściciel Wisły Kraków znalazł się jednak w tunelu prowadzącym do szatni i tam żywiołowo dyskutował z arbitrem głównym spotkania między Wisłami.
– Panie, sędzio… Przy pierwszej bramce. To nie jest pierwszy raz. Przy pierwszej bramce ewidentny faul. Kto wybił piłkę? I co z tego, co pan mówi do mnie? Za każdym razem tak jest. Z Lechem też tak było, a później mówicie, że jest 50 na 50. Już się zaczyna na was nagonka za to, co robicie z VAR-em – zarzucał Błaszczykowski.
Całe zajście można zobaczyć na kulisach Wisły Płock (od 8:10):
Po końcowym gwizdku również widać, jak Błaszczykowski wchodzi na boisko, klaszcze przed twarzą Sylwestrzaka, później jest odciągany od sędziego przez Jerzego Brzęczka i już z tunelu krzyczy: – Skandal!
WIĘCEJ O WIŚLE KRAKÓW I WIŚLE PŁOCK:
Kuba herzlichwilkommen – 1 liga.
Ja wam pokażę inny hit. Dziś przebojem Internetu jest nagranie z sesji rady dzielnicy w Lublinie i strasznej awantury, jaka miała tam miejsce. Ot, wschodniaki (tak jak i Kubuś zresztą:
https://www.wykop.pl/link/6634133/demokracja-w-pigulce-tak-wyglada-typowe-posiedzenie-rady-dzielnicy-w-polsce/
Co ty masz do wschodu Polski? Jakby na zachodzie wszystko było okej? W każdym mieście w kraju znajdą się jacyś debile. Napisałeś „wschodniaki” z taki przesłaniem jakby tu była dzicz.
Za to w Poznaniu gangi homoseksualistów zapisują dzieci do chóru.
I to przez pokolenia!
Zachód Polski to przecież przesiedleni z Kresów w dużej mierze, do tego potomkowie akcji, i „mieszańcy” polsko-bialorusko-ukrainscy.
Przecież to jest debil. Nie wiem po co w ogóle wchodzicie z nim w dyskusje.
Kolejorz Deluxe to jest troll na dodatek słaby i mało inteligentny, szkoda na niego czasu, pewnie do kibla musi wychodzić z domu, a pieniądze z zapomogi zamiast na remont wydał na smartfona, żeby próbować drażnić ludzi w internecie. Zawsze mu sie ta sama drzazga w pośladek wbija stad te wysrywy w komentarzach.
wykop. wysrane gówno banderowskie. tfuuu
Kuba to dobry chłopak, wie że miejsce Wisełki jest w Aklasie i tam ja doprowadzi
Ten filmik pokazuje jeszcze jedna NAGANNĄ rzecz, na którą chyba nikt nie zwrócił uwagi.
Błaszczykowski atakuje (na szczęście nie fizycznie, a tylko swym histerycznym dyszkancikiem) sędziego już w przerwie meczu. A to nosi to znamiona PRÓBY WYWARCIA PRESJI.
Przed sędzią (tu wielki szacunek dla Sędziego przez duże „S” za neutralne prowadzenie meczu i wzorową pracę) jeszcze 45 minut i świadomość, że zaczęła się „nagonka”. Nie wie co go spotka w tunelu po 90-tej minucie…
Czy jakaś Komisja Ligi nie powinna się tym zająć ?!?
Obejrzałem to do końca i jakoś tak
żal mi się ich w sumie zrobiło
jak zobaczyłem ten kadr…..
Jaką wzorowa prace? Przecież dla Wisły Kraków ewidentnego karnego nie gwizdnął w 84 minucie.
rośnie nowy Józef Wojciechowski. klasa sama w sobie, a niby grał za granica tyle lat, w reprezentacji.. Wójka zatrudnił, ciekawe kto tam jeszcze z rodziny/ znajomych pracuje. niech spadają jak najszybciej do 1 ligi, tam Kubuś będzie mógł rządzić.
Ortografii byś się nauczył, to tak niewiele.
o co ci buraku chodzi? dobrze napisał.
jak to kto jeszcze, brat jest prezesem xD
Psycha is sitting.
Błaszczykowski zawsze był mendą i wielokrotnie to pokazywał. Oczywiście, robi dużo dobrego, akcje charytatywne, pomoc w ratowaniu Wisły ale to tylko jedna strona medalu, druga to taka, że ten gość ma ego wypierdolone w kosmos, jest zawistny, małostkowy i lubi wbijać nóż w plecy. Bobik już go wyczuł w BvB jak Kuba nastawiał drużynę przeciwko niemu.
Gość po akcji z biletami już na zawsze stracił w oczach wielu ludzi. Tragedia rodzinna? Współczuję i to bardzo, ale to nie zmienia faktu że chłop jest zakompleksionym zadufanym w sobie narcyzem. Robercik go rozgryzł szybko. W sumie nie dziwne że z Piszczkiem się zgadali – lawirant i sprzedawczyk w jednej ekipie.
Błaszczykowski to PiSior, więc dość oczywiste że nie może mieć równo pod kopułą.
No, gorzej obrazić się go nie dało. Teraz to pojechałeś.
Podziwiam twoją kopułę już od dawna.
Gratulację dla równej kopuły u ciebie.
Adamowicz łapowkarz ,Tusk agent Kubiaka człowiek Putina , Komorowski członek zorganizowanej grupy przestępczej pro civili + kradziez obrazów, Kopacz ” ludzie wykonczyli Dinozaury ” Lech TW bolek, Trzaskowski czajka, Biedroń lał matke i pederasta, Szymon płaczek holownia, Petru po prostu mem, tak opozycja to elyta intelektualna
dlaczego lewacy macie tak słabą reprezentacje czy to wasi najlepsi ? wyborcy po sld i psl powinniście założyć kabaret
>lewacy xD
Pis to przecież taka prawica, że ja pierdole xD
Prawakom wmówili, że są prawicą. I tak zostało. Partia spod znaku młota i sierpa:)
Cała liga za uszy wyciągnęła Wisłę po Vannie Li, tyle czasu miał ten burak i bileter na ogarnięcie, ale im dalej w las tym gorzej. Teraz jeszcze Wujaszka wsadził na trenera i kozaczy. Klan nieudaczników bez pojęcia się zrobił i ile można tolerować ten chory twór, jaki zrobili z Wisłą? Ludzie związani z piłką przestali się cackać z tym klubem jak z jajkiem i jest jak jest. To teraz jedna z najbardziej obrzydliwych drużyn w lidze, właśnie przez nepotyzm i kumoterstwo. Niech lecą, nikt po nich nie zapłacze, zero rozwoju, zero szans na odbicie z tymi właścicielami. Karki z Sharków mieli więcej pojęcia o kwestii sportowej niż oni, nieprawdopodobne.
Co ma wspólnego nepotyzm i kumoterstwo w prywatnym klubie?
Może klub zorganizuje konkursy na stanowiska?
Przebija przez ciebie nienawiść a ta odbiera rozum.
Oczywiście bardziej szanowane są te na garnuszku samorządowców.
Pieniądz samorządowy jest przecież niczyj. Różne Piasty, Górniki, Stale, Śląski, Radomiaki czy Zagłębia to zdrowe twory wg ciebie. A prywatne są chore. Zbadaj głowę .
A po co ja mam badać głowę, skoro pamiętam co zrobił dla Wisły Cupiał i widzę co robi dla tego klubu Błaszczykowski z bratem i Wujkiem? I co ma garnuszek samorządów do tego? Wisła to duży klub i nie powinien być prowadzony przez golasów bez pojęcia. Ludzie, którzy są za tą trójką powinni sobie zbadać głowę, nie ja. I zobacz co napisałem wyżej, sportowo Wisła z Sharkami była lepsza od Wisły z Błaszczykowskimi. Pomijam różne takie rzeczy poboczne, ale wyszczególniam samą sportową treść. Przecież ten cały bileter nawet na kilometr nie zbliżył się do zatrudnienia kogoś klasy Kiko Ramireza. Ilu trenerów obecnie jest na utrzymaniu Białej Gwiazdy?
kuba z wujkiem spuszczą GTS do pierwszej ligi – to byłoby coś PRZEPIĘKNEGO, ich idol, ich guru, ich gwiazdeczka, nikt inny ich nie spuscil tylko LEGENDA 😀 z wujkiem 😀 razem 😀
Każdy tydzień, w którym Kubunia nie jebnie fochem albo na kogoś się nie obrazi, tygodniem straconym.
Ewidentnie brak psychy do rywalizacji w Ekstraklasie. Może mamy w naszej lidze wielu słabszych zawodników niż Kuba, ale przynajmniej mental na dużo wyższym poziomie. Wykluczyć że struktur sportowych.
bileter się kurwa, skompromitował
Za rzucanie z trybun różnych przedmiotów w piłkarzy Wisły Płock stadion powinien być zamknięty dla kibiców do końca rundy wiosennej
Pizde klej zydzie jebany
Zgłoszone do prokuratury i Ligi Antydefamacyjnej.
Co to jest „Liga Antydefekacyjna” ???
ty jebany idioto, na ostatnich przedpandemicznych derbach na waszym kurniku kamera pięknie zarejestrowała jak jakiś najebus trafia małpką w Błaszcza
powinien mieć pretensje do swojego zawodnika…
Kurwa, zawsze lubiłem „Kubę”, ale ….. kurwa …. no burak nad buraki :/ Mało nie opluł sędziego drąc tak tę mordę :/ Powinni mu wyjebać za takie buraczane zachowanie ze 20k kary na najbliższej Komisji Ligi i nara! Ewidentnie nie trzyma ciśnienia facet…
Żenada.
Faktycznie – zenada to sedziowanie Sylwestrzaka, Kwiatkowskiego i spolki.
Sedziowie zadecyduja kto bedzie Mistrzem Polski i kto spadnie z ligi.
Co wisełka skisełka robiła przez cały sezon? Spała?
Tu nie chodzi o caly sezon – tu chodzi o ostatnie trzy mecze Wisly Krakow, w ktorych sedziowie zabrali w sposob bezczelny Wisle punkty.
Akurat moim zdaniem Błaszczu miał rację odnośnie Varu. Siedzą przy tych monitorach i gówno widzą, jak ostatnio w meczu Jagiellonii. Koleś wyciął naszego równo z trawą i karnego nie było.
Żydy wyszły z nor, cieszcie się chwilą bo w derbach znów dostaniecie w pizde jak zawsze hahah
Dostać to możesz penisa do mordy przed jak i po Derbach bezpański psie :*
Co on sobie wyobraża? Zwykły śmieć, który nie potrafi przegrywać.
„Polskie błoto”.
dla mnie reakcja adekwatna do poziomu stresu i fachowości sędziów.
Oczywiscie , ze tak .
Od kilku juz meczow sedziowie zabieraja punkty Wisle, wiec nie dziwie sie Blaszczykowskiemu , ze sie zdenerwowal.
Bo sedziowie nie rozpieszczaja ostatnio Wisly : nieuznanie prawidlowo strzelonego gola w meczu z Lechem, nieodgwizdanie bezspornego faulu przy golu dla Slaska, no i teraz jeszcze niedgwizdanie karnego dla krakowian i watpliwy karny dla Plocka, odgwizdany juz po uplywie dodadkowego czasu gry.Te skradzione Wisle punkty moga okazac sie decydujace w walce o utrzymanie.
I coz on takiego zrobil, ten Blaszczykowski – ze klaskal sedziemu, ze powiedzial, ze to skandal takie sedziowanie – przeciez mial bezsprzecznie racje, Wisle nalezal sie ewidentny karny za faul na Citaiszwilim, a jesli chodzi o karnego dla Wisly Plock, to zacytuja swoj wczesniejszy komentarz: „I tak sie zastanawiam , w jakli sposob mozna bylo zobaczyc, ze Manu dotknal pilki , i czy nie bylo, np., jednego milimetra dystansu miedzy pilka , a reka zawodnika – pilka przeciez absolutnie nie zmienila lotu , no wiec jak sedzia mogl widziec, ze byl kontakt ? Odlegosc jednego milimetra jest niezauwazalna – przy tego typu milimetrowym dystansie latwo jest o zludzenie optyczne dotkniecia , a wszelkie watpliwosci powinno sie przeciez interpretowac na korzysc oskarzonego o przewinienie.”
Ten karny dla Wisly Plock musi budzic pewne watpliwosci.
„.
Murzyni mają to do siebie, że spód dłoni mają jasny, obejrzyj sobie powtórki z kilka razy ( i
jak oczywiście będziesz chciał) to zobaczysz jak piłka obraca mu dłoń.
Obejrzalem sytuacje kilka razy i dalej mam watpliwosci: widzialem, ze Manu, gdy pilka zblizyla sie do jego reki obnizyl swoja dlon i nie zauwazylem zadnego przekrecenia dloni , ani jasnej, ani i czarnej.;
Widzialem natomiast, ze pilka nie zmienila lotu nawet o wlos.
Nie mozna stwierdzic ze stuprocentowa pewnoscia, ze bylo dotkniecie..
Ty jesteś ofiarą swojego małego rozumku i pękniętego condona twojego starego lub kalendarzyka.No każdy twój WYSRYW o piłce jest błędny lub zwyczajnie idiotyczny.
Co za ćwok- wyjaśniony
I już Cię nie lubię, Kubuś… 😉
Rozumiem emocje, rozumiem pretensje po meczu z Lechem, szczerze mówiąc nie kojarzę sytuacji z pierwszą bramką dla Płocka i rzekomym faulu, natomiast sytuacja z karnym jest jasna jak to, że Pan Błaszczykowski zachował się bardzo słabo, żeby już go nie dobijać innymi epitetami.
Natomiast, Drogi Panie Kubusiu, życie nauczyło nas, że na koniec suma błędów sędziów na plus i minus oscyluje wokół zera i nie powinna mieć ona wpływu na postawę zespołu, a już tym bardziej na być albo nie być w lidze. Od tego jest tak usilnie (podobno) budowana przez Was struktura Klubu, długofalowy plan itp. pierdoły, o których mówią wszyscy, a większość wyrzuca przy pierwszym większym problemie. Wy zrobiliście tak samo, czyli byliście niezwykle pewni i spokojni jak wszystko się zaczynało, a zesraliście się jak pojawiły się pierwsze problemy. I długofalowy plan został potraktowany spłuczką, a zaczęła się powszechnie znana w naszym kraju „akcja chaos”, czyli w tym przypadku „wujek, pomóż, bo się zjebiemy z ligi”. A że wujek to nie jest żaden wirtuoz sztuki trenerskiej, a do tego w zespole ma efekty Waszej długofalowej działalności, to wygląda to jak wygląda.
Zamiast biegać za sędziami po stadionie radziłbym usiąść spokojnie w biurze, poszukać doradców i szykować plan działania Klubu na wypadek spadku. Taki „dokument” powinien być w każdym klubie, bo wiadomo, że ostatecznie to tylko sport i wiele może się wydarzyć. Ale wiadomo jak to u nas się odbywa… AKCJA CHAOS!!!
Kuba był bohaterem.
Tak jak kiedyś Michał Żewłakow. Kapitanowie kadry.
Teraz już żaden z nich nie jest, z tym że, ten drugi przestał być już po zakończonej karierze piłkarskiej. Kuba zrobił to lepiej. Efektywniej.
Kiedyś naprawdę szanowałem go, przymykałem oko na różne zagrywki, np. fochy czy sprawę biletów. Z czasem okazało się, że to naprawdę toksyczny typ, tylko z dobrym pjarem. Takiego rozmachu nie powstydziłby się Gikiewicz.
Sorry kibice Wisły, ale w tej chwili najlepsze, co może spotkać wasz klub to spadek do I ligi. Może wypłoszy to wszelkiego rodzaju pięknookich znaFców. A w klubie ogarną zarządzanie i z czasem wróci do ekstraklasy. Ze zdrowszym zarządzaniem. Bez obiecajek, totalnego chaosu kadrowego i szczerbatego u steru.
Skandal
Masz racje – przeciez Blaszczykowski powiedzial to sedziemu zaraz po meczu.
Zobaczcie na TT Obidzińskiego, napisał o zachowaniu Błaszczykowskiego (jak wynika to normalne zachowanie u tego buca) i pojawiła się setka tłitów upośledzonych kiboli Wisly, broniących Biletellego i grożących Obidzińskiemu. Beka z typów, pęka dupsko bo zaraz zlecą do 1 ligi i tam pozostaną na lata.
cytując klasyka: „Kim ty kurwa jesteś, pedale?!”
Niech opierd.li trenera a nie sędziego, albo prezesa.
I znów jedyna słuszna teza co widać po komentarzach i artykule. Prawda jest, że Kuba miał dużo czasu, że prowadzi klub na dno takim, a nie innym zarządzaniem choćby zatrudnianiem Brzeczka. Prawda jest też, że Błaszczykowski to płacz o „polskie błoto”, ale do cholery przeanalizujcie mecz z Płockiem i Lechem i sami zobaczcie czy nie mógł się Błaszczykowski po prostu wkurwic? Poza tym wszystkim co złego robi i jak zarządza i co napisałem wyżej.
Od buraków Kubę wyzywacie?
A sami nie rozumiecie o co mu chodziło.
Nie o karnego dla Wisły, bo ten to inny temat, ale o faul na Fazlagicu, po którym Płock strzelił pierwszą bramkę.
Co zaś się tyczy reszty meczu to niech się Sylwestrzak wytłumaczy z braku kartek dla Wisły Płock, mogli kopać cały mecz bezkarnie. Zaś po całym meczu widzę karny za faul na Fernandezie w pierwszej połowie. Potem na Citaiszwilim (nie akceptuje teorii o symulce, bo on jest ekstra szybki i to taka sama sprawa jak przy Messim czy Ronaldo, nawet delikatny kontakt powoduje upadek, a na zwolnieniu Oni się na Var tego nie widzą i oceniają to jako celowe wyjście w powietrze), no i jeszcze chyba Frydrych też był faulowany w samej końcówce przy dośrodkowaniu.
Warto tu też zauważyć, że argumenty o delikatnych faulach miękkich karnych do mnie nie trafiają, bo siatkarskiej powtórki, na której widać kontakt palców Manu też nie mają. Jak trzeba przeciwko Wiśle zrobić karnego to robią od razu za byle co.
Natomiast Sylwestrzak to jest sędzia, który z Lechem i Wisłą Płock przedłużał mecz do skutku.
I tym skutkiem ma być spadek Wisły Kraków. Sylwestrzak sam w miesiąc zabrał Wiśle 3pkt.
Jak do tego dodać cyrk z niefaulowanym Frydrychem (Mecz z Legią) to mamy już 4pkt.
Cipaiszwili jak Messi.
Wow. Niezły odlocik:)
Ale tutaj Kuba ma rację, jest dużo którzy chcą za wszelką cenę spuścić Wisłę i wykorzystać obecną sytuację..Ciężko i będzie
cała Polska i świat uwzięła się na Wisłę, Kubusia i Brzęczka. kolejna oblężona twierdza – niekochani jak kadra Brzęczka? ….
Na Legie też się cały świat uwziął, już prawie wygrywali z Pogonią a tu bach! czerwona kartka Pogoni pokrzyżowała cały plan.
Jak już ochłoniesz to może dojdziesz do wniosku, że największym problemem Wisły i Legii jest złe zarządzanie, prezesi od czapy. Zmieniali trenerów jak rękawiczki, bez żadnego planu i wizji to teraz mają. Ale łatwiej powiedzieć że wszyscy są przeciwko nim niż przyznać się do błędu.
Kiedyś nawet darzyłem go sympatią (głównie ze względu na akcje charytatywne), ale niestety od pewnego momentu widać, że coś się panu Jakubowi odkleiło. Co do sędziego Sylwestrzaka to uważam, że jest to materiał na sędziego przez duże S.
Nie no, pseudoznawcy z przed komputera, wiedzą najlepiej jaki jest Kuba, bo zobaczyli nagranie ze stadionu xd Tak się składa, że co do pierwszej bramki miał jak najbardziej racje. Faul w srodku pola był ewidentny, a VAR nie raczył tego nawet przeanalizować. Nie pierwszy raz Wisłę przekręcają sędziowie i pewnie nie ostatni. Każdy ma prawo czuć oburzenie, jeżeli starasz sie coś ratować za wlasne pieniadze, a sedziowie podrzucają Ci kłody pod nogi, ale jak tacy cwani jesteście to proszę bardzo, sami zainwestujcie w jakiś klub, wyłożcie jakieś pieniązki, żeby coś ratować, zobaczymy jakie podejście bedziecie mieć….a no tak, nie zrobicie tego, bo ani Was nie stać, ani nie
macie jaj. Najlepiej jest na Weszlo kogoś obsmarować, w tym jesteście najlepsi xD
Dzisiaj kamery wychwyca niemal kazdy szczegol i intencje pilkarza. Zespol sedziow VAR powinien analizowac sytuacje na biezaco nawet zanim glowny sedzia sie zdecyduje skorzystac z ich uslug. Nie powinno to byc wiekszym problemem a robi sie z VARu stoper. W tak waznym meczu sedziowie powinni sami pilnowac sie,’zeby miec dupochron. Nie zmienia to jednak faktu, ze Blaszczykowski za te akcje powinien zostac ukarany finansowo plus zakaz gry na minimum pol roku w mecze ogladac wylacznie z trybun (zakaz wejscia na boisko,’szatnie itd).
Bo Bileterowi wydaje się że jest święta krową.
Jak Filipak bluzgal z loży na derbach na sędziego to skandal na pół Polski. A tu cisza.
Kuba nie dostał biletów dla rodziny na ten mecz, że się tak wkurwił?