Zieliński: Chętnie widziałbym Michała z powrotem w naszym zespole

redakcja

Autor:redakcja

08 kwietnia 2022, 09:00 • 1 min czytania

Zieliński: Chętnie widziałbym Michała z powrotem w naszym zespole

Wczoraj przy Łazienkowskiej z mediami spotkał się Jacek Zieliński. Dyrektor sportowy Legii wypowiedział się na temat ewentualnego transferu Michała Karbownika. Wypowiedzi Zielińskiego cytują sport.tvp.pl i Sport.pl.

Karbownik przejścia do Brighton nie może zaliczyć do udanych. Nie udało mu się wywalczyć miejsca w pierwszym składzie, po czym udał się na wypożyczenie do Olympiakosu. Niestety w Grecji również ma problemy z regularną grą, lądując czasami w rezerwach. Pod uwagę jest więc brany scenariusz powrotu do Legii, gdzie mógłby ustabilizować formę.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Mariuszem Piekarskim i będziemy rozmawiali o takim ruchu. Wszystko musi odbyć się na warunkach, które będą korzystne dla Legii. Jeżeli otworzyłaby się taka furtka, chętnie widziałbym Michała z powrotem w naszym zespole – powiedział Zieliński.

Czytaj więcej o Legii Warszawa:

Fot. Newspix

Najnowsze

Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank